زن به تهدید بمب گذاری علیه بیمارستان کودکان متهم شد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بوستون — مقامات فدرال روز پنجشنبه زنی را به اتهام تهدید ساختن بمب در بیمارستان کودکان بوستون دستگیر کردند، جایی که پزشکان و کارکنان آن به دلیل برنامه جراحی برای جوانان تراجنسیتی با آزار و اذیت و تهدید به خشونت مواجه شده اند.

راشیل رولینز دادستان ماساچوست ایالات متحده به خبرنگاران گفت که کاترین لیوی، 37 ساله، در خانه خود در وستفیلد، ماساچوست دستگیر شد و مقامات تلفنی را که فکر می کنند برای تهدید بمب گذاری در 30 اوت استفاده کرده بود، پیدا کردند. این تهدید منجر به تعطیلی بیمارستان شد و هیچ ماده منفجره ای پیدا نشد.

رولینز گفت که لیوی در انتظار جلسه بازداشت است که قرار است روز جمعه در دادگاه فدرال بوستون برگزار شود. او به یک اتهام تهدید به بمب تلفنی دروغین متهم شده است. روز پنجشنبه بلافاصله مشخص نشد که آیا او وکیلی دارد که از طرف خود اظهار نظر کند.

رولینز به طور مستقیم در مورد انگیزه ادعایی در مورد لیوی اظهار نظر نکرد. اما او رگبار حملات علیه بیمارستان کودکان بوستون را محکوم کرد که اولین برنامه سلامت کودکان و نوجوانان ترنسجندر در ایالات متحده است.

رولینز گفت: «این رفتار ادعایی حداقل آزاردهنده است. او گفت: “افرادی که در شفاخانه اطفال کار می کنند و والدینی که عزیزان خود را به شفاخانه اطفال می آورند به اندازه کافی تحت استرس هستند.”

این بیمارستان ماه گذشته پس از یافتن ویدیوهای اطلاعاتی یوتیوب منتشر شده در مورد پیشنهادات جراحی برای بیماران ترنسجندر، کانون توجه حساب‌های راست افراطی رسانه‌های اجتماعی، خبرگزاری‌ها و وبلاگ‌نویسان شد. بیمارستان به سرعت فیلم ها را حذف کرد.

درمان انتقالی در بسیاری از ایالت‌ها مورد حمله قرار می‌گیرد و برخی آن را نوعی کودک آزاری یا ممانعت از پوشش Medicaid می‌دانند. منتقدان استدلال می کنند که ایمنی باید قبل از قرار دادن جوانان در معرض درمان های بالقوه غیرقابل برگشت ایجاد شود.

اما بسیاری از گروه‌های پزشکی از مجاز کردن انواع مختلفی از درمان‌های پزشکی برای جوانان ترنس‌جندر حمایت می‌کنند و شواهدی را ذکر می‌کنند که می‌تواند بهزیستی آنها را بهبود بخشد، اگرچه تحقیقات طولانی‌مدت دقیقی در مورد مزایا و خطرات وجود ندارد.

منتقدان با استناد به فیلم‌ها و تکه‌هایی از زبان قبلی در وب‌سایت بیمارستان ادعا کردند که بیمارستان کودکان بوستون به‌طور نادرست جراحی‌های تأییدکننده جنسیت، مانند هیسترکتومی، را بر روی خردسالان و کودکان خردسال انجام می‌دهد.

واکنش سریع و بی امان بود، با رگبار کاربرانی که خواستار تعطیلی بیمارستان شدند و این جراحی ها را مثله کردن، بربریت و کودک آزاری نامیدند، در حالی که پزشکان آن را به دست داشتن در بدرفتاری یا فعالیت غیرقانونی متهم کردند.

این بیمارستان زبان را در وب‌سایت‌های خود به‌روزرسانی کرده است تا تأکید کند که برای واجد شرایط بودن برای اکثر روش‌های جراحی تأییدکننده جنسیت، بیماران باید حداقل 18 سال داشته باشند و معیارهای خاصی از جمله انجام ارزیابی‌های پزشکی و سلامت روان و ارسال نامه‌های حمایتی را داشته باشند.

حساب‌های رسانه‌های اجتماعی راست افراطی و رسانه‌های خبری نیز بیمارستان‌های پیتسبورگ، فینیکس و سایر شهرهای بزرگ را به دلیل برنامه‌های مراقبت از جنسیت هدف قرار داده‌اند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

دو طلا برای خواهر و برادر آبه در حالی که ژاپن به پاکسازی در تاشکند ادامه می دهد

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، در مسابقات جهانی تاشکند 2022، ماریوس …