طرح کوارتنگ برای برداشتن سقف پاداش های بانکداران، اتحادیه ها را خشمگین کرد | حقوق و پاداش های اجرایی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتحادیه‌ها با خشم به چشم‌انداز لغو سقف پاداش‌های بانکداران توسط دولت واکنش نشان داده‌اند، زیرا وزیران برای بازگشت به سیاست تقریباً عادی در هفته آینده آماده می‌شوند و در رأس آن یک مینی بودجه اضطراری در روز جمعه قرار دارد.

کواسی کوارتنگ، صدراعظم، که برنامه‌هایی را برای کاهش مالیات ارائه خواهد کرد و جزئیات بیشتری در مورد برنامه‌های دولت برای محدود کردن افزایش قبوض انرژی ارائه خواهد کرد، همچنین در حال بررسی این است که آیا میراث محدودیت اتحادیه اروپا برای پاداش دو برابر حقوق کارمند را کنار بگذارد. پس از سقوط مالی 2008 اعمال شد.

در حالی که این سقف برای مهار اقدامات بیش از حد پرخطری که به ایجاد سقوط کمک کرد، در نظر گرفته شده بود، وزرا نگران هستند که شهر در معرض خطر از دست دادن آن به سایر مراکز مالی باشد.

به گزارش فایننشال تایمز، کوارتنگ می خواهد قوانین را به عنوان بخشی از آنچه “بیگ بنگ 2.0” می نامد، لغو کند، یک حرکت مقررات زدایی پس از برگزیت برای رقابتی تر کردن شهر.

منابع به این روزنامه گفتند که کوارتنگ می‌خواهد رقابت‌پذیری شهر را در برابر نیویورک، فرانکفورت، هنگ‌کنگ و پاریس افزایش دهد و یکی از سرمایه‌گذاران می‌گوید که پایان این سقف یک سود واضح برگزیت است. چیزی که شما می توانید به عنوان یک برد ارائه کنید.”

با این حال، در زمانی که اکثر خانوارهای بریتانیا با کاهش دستمزد واقعی در میان تورم 9.9 درصدی و همچنین به‌ویژه افزایش قبوض انرژی در زمستان امسال مواجه هستند، این اقدام از نظر سیاسی خطرناک است، علی‌رغم برنامه دولت برای افزایش سقف.

فرانسیس اوگریدی، دبیر کل TUC، گفت که مردم «پس از طولانی‌ترین و سخت‌ترین فشار دستمزدها در تاریخ مدرن به دلیل افزایش قیمت‌ها تحت فشار قرار گرفته‌اند». او اضافه کرد: «اولویت شماره 1 صدراعظم باید افزایش دستمزد برای همه باشد نه افزایش پاداش برای افرادی که در بالا هستند.»

شارون گراهام، دبیر کل اتحادیه یونیت، گفت که کارگران “محور و عصبانی خواهند شد”. او گفت: «وقتی میلیون‌ها نفر برای تامین غذای خانواده‌هایشان و روشن نگه داشتن چراغ‌ها در تلاش هستند، به نظر می‌رسد اولویت دولت افزایش حقوق شماره تلفن دوستانشان در شهر است.»

اندرو سنتنس، یکی از اعضای کمیته سیاست پولی بانک مرکزی انگلستان در طول بحران مالی و پس از آن، گفت که زمان «بسیار بد» برای در نظر گرفتن افزایش پاداش بانکداران بود.

Sentance در سخنانی در برنامه امروز رادیو بی بی سی 4 در روز پنجشنبه گفت که خطر ارسال “سیگنال نسبتاً گیج کننده” در میان فشار تورم وجود دارد. به نظر می رسد که به بانکداران اجازه می دهد در همان زمان پاداش های بزرگ تری داشته باشند، به نظر نمی رسد زمان بندی مناسبی داشته باشد. ممکن است برخی استدلال‌های بلندمدت برای پیگیری این سیاست وجود داشته باشد، اما فکر می‌کنم اگر اکنون این کار را انجام دهند، زمان بسیار بد خواهد بود.»

طرح‌های مطرح شده در حالی انجام می‌شوند که کوارتنگ و لیز تراس آماده می‌شوند تا به طور کامل برنامه اقتصادی خود را بر اساس مالیات‌های کمتر، مقررات کاهش‌یافته و تمرکز بر رشد اقتصادی بالاتری که به همه گروه‌های درآمدی سرازیر می‌شود، تنظیم کنند، برخلاف سیاست‌های توزیع مجدد.

این به دلیل دوره عزاداری ملکه به تعویق افتاد و در مراسم تشییع جنازه ایالتی روز دوشنبه به اوج خود رسید.

مجلس عوام که این هفته تشکیل نشده است، قرار است روز چهارشنبه با سوگند وفاداری بیشتر نمایندگان مجلس به پادشاه چارلز از سر گرفته شود، چیزی که الزامی نیست اما بسیاری مایل به انجام آن هستند.

در روز پنجشنبه می توان جزئیاتی از توقف قیمت انرژی تراس را مشاهده کرد که تخمین زده می شود حدود 150 میلیارد پوند هزینه داشته باشد، به ویژه تنها طرحی که هنوز طراحی شده برای کمک به مشاغل، و همچنین اخبار مربوط به سلامتی. در حالی که پیش‌نویس جدول زمانی پارلمان تنها می‌گوید که عوام می‌تواند روز جمعه تشکیل جلسه دهد، انتظار می‌رود این روز برای «رویداد مالی کوارتنگ» باشد که بسته اولیه سیاست‌های اقتصادی را تعیین می‌کند.

پس از آن مجلس عوام برای استراحت کنفرانس سنتی حزب به تعطیلات می رود و قرار بود در 17 اکتبر از سر گرفته شود. با این حال، هفته آینده از نمایندگان مجلس خواسته می شود تا در 11 اکتبر، بازگشت زودتر را تایید کنند.

تراس قرار است پس از تشییع جنازه ملکه برای مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک باشد و به موقع برای بودجه کوچک بازگردد.

در حالی که نخست وزیر جدید برنامه سیاسی خود را به دلیل مرگ ملکه به حاشیه رانده است، هجوم رهبران جهان قبل از مراسم خاکسپاری روز دوشنبه به او این فرصت را می دهد که با افرادی که ممکن است فرصت دیدار در نیویورک را نداشته باشد، گفتگو کند.

جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده، از جمله رهبرانی است که انتظار می‌رود تراس در آخر هفته در خیابان داونینگ و در Chevening ملاقات کند.

در حالی که شماره 10 اصرار داشت که چنین جلساتی شامل صحبت در مورد ملکه می شود، تراس همچنین در مورد موضوعات گسترده تری بحث خواهد کرد. لیست کامل گفتگوهای دوجانبه قبل از تشییع جنازه قرار است روز جمعه منتشر شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …