رونالدو با پنالتی در پیروزی منچستریونایتد مقابل شریف از دروازه خارج شد | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

این کتاب تقریباً به اندازه پیروزی های خارج از خانه اروپا بود و برای منچستریونایتد نیز لقمه هایی از خبرهای خوب وجود داشت. اریک تن هاگ از سومین گل فصل برای جیدون سانچو خوشحال خواهد شد. او پس از شروع خوب، کلانتری تیراسپول، دروازه بان را باز کرد، در حالی که کلنچر در نوع خود قابل توجه بود. کریستیانو رونالدو عادت ندارد این مدت برای اولین گل خود در فصل منتظر بماند و پنالتی قبل از نیمه یک راه پیش پا افتاده برای یافتن آن بود. با این حال، او در حال حاضر دور از خط است، و یک کمتر از 700 در دوران حرفه ای باشگاهی خود می نشیند.

یونایتد اکنون در گروه E جای پایی دارد و تصمیم تن هاگ برای برخورد با شریف با نهایت احترام، ایجاد پنج تغییر اما انتخاب یک ترکیب اصلی قدرتمند، توسط یک نمایش حرفه ای تایید شد. با توجه به شکافی که در برنامه یونایتد وجود دارد، که اکنون دو هفته و نیم دیگر به آنها مرخصی می‌دهد، احساس می‌کردیم که این ناکامی سازنده است.

همیشه این حس وجود داشت که یونایتد باید یک اسکال زودهنگام را پشت سر بگذارد. این فرصتی برای تیم جوان و چند ملیتی کلانتر بود تا خود را در ویترین مغازه قرار دهند و تیم میزبان مطمئناً نمونه هایی برای استفاده از آنها داشت. تقریباً یک سال از زمانی که مولداوی ها با پیروزی در رئال مادرید شوک ایجاد کردند می گذرد: هیچ یک از بازیکنانی که در آن شب شروع کردند، این کار را در اینجا انجام ندادند، برخی از آنها به کارهای بزرگ تری رفته بودند، در حالی که یوری ورنیداب، سرمربی، اوایل امسال رفت تا در زادگاهش خدمت کند. ارتش اوکراین و اکنون مربی اف سی کریوباس است.

بنابراین این بود که کلانتر با سرعت شروع کرد، جفت بورکینافاسو سدریک بادولو و ابو اواتارا انرژی و پاهای سریع را در دو طرف ارائه دادند. Mouhamed Diop تلاش خود را به خوبی از محدوده خارج کرد و تعداد زیادی برای تشویق تماشاگران خانگی وجود داشت. کلانتر موظف به میزبانی در کیشینو، پایتخت مولداوی شدند. شهر زادگاه آنها در ترانس نیستریا، کشور جدا شده مورد حمایت روسیه قرار دارد، و یوفا پس از حمله روسیه به اوکراین، آنها را از میزبانی مسابقات اروپایی در آنجا منع کرد. قهرمانان سریال به دور از فنجان چای همه در مولداوی هستند اما با صدای بلند مورد حمایت قرار گرفتند.

یونایتد با گلزنی در اولین لحظه تهدید واقعی آنها را به سرعت آرام کرد. گل هوشمندانه زده و گرفته شد، کریستین اریکسن توپ هوشمندانه‌ای را در درونش خرد کرد تا سانچو با دنده‌اش آن را کنترل کند. سانچو آرمل ظهوری را با یک چرخش ماهرانه روی پای چپش از دست داد و با حفاری در سراسر ماکسیم کوال حرکت کرد. این حداقل یک غرامت برای از دست دادن بازگشت به انگلیس در اوایل روز بود.

جیدون سانچو گل می زند
جیدون سانچو گل اول منچستریونایتد را به ثمر رساند. عکس: پیتر سیبورا/ تصاویر اکشن/ رویترز

کلانتر پژمرده نشد، مهاجم ایای آتیم ون پس از یک دویدن قوی فقط به سمت بیرون چشمک زد. اما یونایتد اکنون یک سکو داشت و تقریباً بر روی آن ساخته شده بود، کمی بعد از نیم ساعتی که رونالدو پس از یک پاس عالی آنتونی به او حمله کرد. آنها زمانی نزدیکتر شدند که پس از اینکه کووال تیمش را با مشکل مواجه کرد، استیپان رادلیچ با ضربه زاویه دار سانچو، یک توپ قهرمانانه از روی دروازه را دفع کرد.

رادلیچ تیمش را در بازی حفظ کرده بود، اما نه برای مدت طولانی. او باید وقتی که پاتریک کپوزو، مدافع چپ تقریباً بلافاصله دیوگو دالوت را که با پاس ضربه‌ای از برونو فرناندز به بیرون فرستاده شده بود، فحش داد. شکی در مورد پنالتی وجود نداشت و رونالدو با شلیک به وسط اردک خود را شکست.

اسکات مک‌تومینای در این فاصله یک نفس نفس می‌کشید، مقدمه کازمیرو به این معنی بود که اکنون کسی در برنامه حضور دارد که بتواند داستان شاهکار کلانتر برنابئو را بگوید. فرناندز تقریباً بلافاصله نزدیک بود که این خاطره حتی بیشتر از آن را به خاطره‌ای دور تبدیل کند، اما پس از مواجهه با کاستی دالوت در حال فرار، به شدت توسط پاهای کووال انکار شد.

این در حال تبدیل شدن به تمرینی برای کنترل یونایتد بود که با نزدیک شدن به ساعت مالکیت توپ را در انحصار داشت اما نشانه خاصی از رفتن به سمت ژوگولار نشان نمی داد. رونالدو نزدیک بود با یک سانتر اریکسن شیطانی ارتباط برقرار کند، رادلیچ دوباره به طرز ماهرانه ای مداخله کرد، قبل از اینکه رشید آکانبی در یک استراحت نسبتاً نادر از کلانتر دور از هدف قرار بگیرد.

بادولو، همیشه درخشان، دستان داوید دخیا را از 25 یارد گرم می کرد. رونالدو در جستجوی نقطه عطف دست نیافتنی از هدف خارج شد، اما نیمه دوم این مسابقه در حقیقت، چیزی بیش از یک غیرواقعی نبود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“البته متاسفم”: عذرخواهی ندیم زهاوی به دلیل نابسامانی های کوچک بودجه – ویدئو | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، ندیم زهاوی، وزیر کابینه، به دلیل …