“ما اشتباه کردیم”: دوچرخه سواری بریتانیا به دلیل توصیه در مورد مراسم خاکسپاری ملکه عذرخواهی کرد | دوچرخه سواری بریتانیا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

British Cycling به دلیل صدور دستورالعملی که به دوچرخه سواران گفته بود نباید از دوچرخه خود در هنگام تشییع جنازه ملکه استفاده کنند عذرخواهی کرده است. در پستی در شبکه های اجتماعی در روز پنجشنبه، آن را نوشت: “ما متاسفیم – ما این یکی را اشتباه گرفتیم.”

بسیاری از دوچرخه‌سواران نیز توسط هیئت حاکمه که روز سه‌شنبه به آن‌ها گفته بود که نباید در تعطیلات بانکی دوشنبه به‌عنوان علامت احترام به ملکه الیزابت دوم به باشگاه‌سواری بروند و برخی آن را «شایسته استاسی» می‌دانستند، ناامید شده بودند.

برخی دیگر تهدید کردند که عضویت خود را لغو خواهند کرد و اشاره کردند که این راهنمایی باعث می‌شود مردم از دوچرخه‌های خود برای رفت و آمد به محل کار خود استفاده نکنند. مهم‌تر از همه، این مخالفت با توصیه‌های رسمی دولت در مورد ورزش است که تاکید می‌کرد هیچ الزامی برای لغو یا به تعویق انداختن رویدادها در طول دوره عزای ملی وجود ندارد.

صبح روز پنجشنبه، هیئت حاکمه عذرخواهی کرد و رهنمودهای اصلاح شده را صادر کرد. در این بیانیه آمده است: «بریتیش سیکلینگ صمیمانه از راهنمایی های صادر شده در بعدازظهر سه شنبه در رابطه با دوچرخه سواری در مراسم تشییع جنازه دولتی عذرخواهی می کند.

ما می‌دانیم که تصمیم در مورد دوچرخه‌سواری در آن زمان، تصمیمی است که افراد و باشگاه‌ها برای خود می‌گیرند، و متأسفیم که در این مورد اشتباه کردیم. در بریتیش سیکلینگ ما در طول همه‌گیری همه‌گیر برای محافظت از حق دوچرخه‌سواری به‌شدت سخت جنگیدیم، و ناامیدی و ناامیدی را که بیانیه روز سه‌شنبه ایجاد کرد، تشخیص می‌دهیم. ما برای حمایت اعضای خود و جامعه دوچرخه سواری بسیار ارزش قائل هستیم و می خواهیم از همه کسانی که در این مناسبت نگرانی های خود را با ما در میان گذاشتند تشکر و عذرخواهی کنیم.”

دستورالعمل جدید بیان می‌کند که «به‌عنوان علامت احترام به اعلیحضرت ملکه الیزابت دوم، راهنمایی‌های دوچرخه‌سواری بریتانیا این است که هیچ رویداد داخلی نباید در روز تشییع جنازه ایالتی، دوشنبه 19 سپتامبر، برگزار شود.

مطابق با راهنمایی خانواده سلطنتی، هر باشگاهی که قصد دارد در روز تشییع جنازه ایالتی سواری کند، ممکن است بخواهد مسیر یا زمان سواری خود را تنظیم کند تا با خدمات تشییع جنازه و مراسم تشییع جنازه تضاد نداشته باشد. با این حال، آنها هیچ تعهدی برای انجام این کار ندارند. از آنجایی که روز تشییع جنازه دولتی به عنوان تعطیلات بانک ملی تعیین شده است، مطابق با بسیاری از کارفرمایان دیگر، British Cycling برای این روز تعطیل خواهد شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

تماشای زنده: جایزه صلح نوبل 2022 به چه کسی تعلق می گیرد؟

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، برنده یا برندگان جایزه صلح نوبل …