انگلیس – هند: سومین مسابقات بین المللی T20 زنان – زنده | کریکت زنان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

تیم ها:

انگلستان: دنی وایات، سوفیا دانکلی، آلیس کپسی، امی جونز (ج)، برایونی اسمیت، مایا بوشیه، سوفی اکلستون، فریا کمپ، ایسی وانگ، سارا گلن، فریا دیویس.

هند: اسمریتی ماندانا، شافالی ورما، دایالان همالاتا، هارمنپریت کائور (ct)، ریچا گوش، سابیننی مگانا، 7 پوجا واستراکار، دیپتی شارما، شه رانا، رادا یاداو، رنوکا سینگ تاکور

تغییرات Ch ch: برای انگلیس ایسی وونگ برای لورن بل و برای هند – سابیننی مگانا جایگزین Kiran Navgire می شود.

انگلیس پیروز شد…

امی جونز تصمیم گرفته است ابتدا یک کاسه بخورد. هارمنپریت کاور گفت که او هم همین کار را می کرد… و او واقعاً قبلاً به زمین نگاه خوبی داشت:

مقدمه

سلام و به سومین و آخرین T20I بین انگلستان امی جونز و هارمنپریت کاور هند خوش آمدید.

ما در غرب وحشی انگلستان (بریستول) هستیم تا این یک بازی به پایان برسد تا بعد از اینکه دو طرف تا کنون پیروزی‌های همه جانبه‌ای را بر یکدیگر به ارمغان آورده‌اند، تصمیم‌گیری در مورد سری بازی‌ها اتخاذ شود.

انگلیس در آخرین مسابقه دربی متحمل شکست سختی شد (اتفاقاً اولین شکست آنها در T20I در *فورترس اینکورا کانتی زمین** از سال 2009) عمدتاً به دلیل ضربات بداخلاقی که منجر به کاهش 54-5 آنها شد.

آنها از عملکرد برخی از بازیکنان جدیدتر خود – مایا بوشیه و فریا کمپ 17 ساله که خونسردی و کلاس خود را برای بازسازی و ارسال یک مجموع قابل احترام نشان می دهند، دل می بندند. این تقریباً کافی نبود که یکی از قدیم‌تایمرهای با تجربه هند (در 26 سالگی!) را متوقف کند، اسمریتی ماندانا، گوشت چرخ کرده هدف را می‌ساخت، رانندگی می‌کرد، جارو می‌کشید و تنها با 53 توپ به 79* درجه یک رسید.

انگلیس دو بازیکن برتر T20I در جهان را در اختیار دارد که سوفی اکلستون و سارا گلن هستند و امیدوارند در این بازی نهایی نمایش همه جانبه بهتری داشته باشند.

بازی از ساعت 18:30 شروع می شود، به زودی با تیم ها و تیم ها برمی گردم.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مردی بر اثر تیراندازی پلیس مسلح در دربی جان باخت شهرآورد

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پلیس دربی‌شایر اعلام کرد، یک …