کانیه وست می گوید که شراکتش را با گپ | خاتمه می دهد کانیه وست

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کانیه وست می گوید که از گپ جدا می شود.

یکی از وکیل کانیه وست، که به نام Ye می پردازد، به آسوشیتدپرس گفت که نامه ای به فروشگاه زنجیره ای لباس در روز پنجشنبه ارسال شده است که به دنبال فسخ قرارداد بین گپ و شرکت وست، Yeezy است.

این درگیری کمی بیش از یک سال پس از آن رخ می دهد که اولین کالای Yeezy، یک ژاکت پف دار آبی، در فروشگاه های Gap ظاهر شد. این معامله در ژوئن 2020 اعلام شد.

نیکلاس گراوانته، وکیل وست با Cadwalader Wickersham & Taft، در بیانیه ای ایمیلی به AP گفت: “Gap برای Ye چاره ای جز فسخ قرارداد همکاری خود به دلیل عدم پایبندی قابل توجه گپ باقی نگذاشت.”

«شما سخت کوشیده بودید که مستقیماً و از طریق مشاوره با گپ این مسائل را حل کنید. او به جایی نرسیده است.»

گراوانته گفت که عدم پایبندی گپ به مفاد قرارداد پرهزینه بوده است. او گفت وست قصد دارد فروشگاه های خرده فروشی Yeezy را افتتاح کند.

روز پنجشنبه نمی‌توان فوراً برای اظهارنظر به Gap دست یافت.

خرده‌فروش سانفرانسیسکو امیدوار بود که همکاری با وست در دوره‌ای که فروش کاهش می‌یابد، با مشتریان طنین‌انداز شود. برای Yeezy، حضور در بیش از 1100 فروشگاه Gap در سراسر جهان، برند او را در مقابل افراد بیشتری قرار می‌داد.

غرب سابقه ای با گپ داشته است. او در نوجوانی در یکی از فروشگاه های آن در شیکاگو کار می کرد. و او در سال 2015 به مجله Vanity Fair گفت که می‌خواهد مدیر خلاق این برند باشد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

آلمان نسبت به افزایش موارد COVID-19 در پاییز هشدار داد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ، برلین — وزیر بهداشت آلمان روز …