کواسی کوارتنگ مینی بودجه اضطراری را در 23 سپتامبر ارائه می کند | بودجه

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

به گفته منابع، کواسی کوارتنگ مینی بودجه اضطراری خود را برای کاهش مالیات در زمستان برای میلیون ها نفر ارائه می دهد و جزئیات بیشتری را در مورد حمایت انرژی در جمعه آینده ارائه می کند.

اگرچه سیاست های عادی با مرگ ملکه فلج شده است، صدراعظم و تیمش آخرین اقدامات را در بودجه با هدف اعلام آن پس از خروج کشور از عزای ملی انجام داده اند.

با این حال، با توجه به اینکه انتظار می‌رود لیز تراس هفته آینده در مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک حضور داشته باشد و دولت نیز قصد دارد اولویت‌های خود را برای NHS تعیین کند، زمان محدودی برای یک رویداد مالی در دسترس بود.

در این بودجه کوچک، انتظار می‌رود که دولت برنامه‌های خود را برای معکوس کردن افزایش اخیر بیمه ملی تأیید کند، حتی اگر بیشترین سود را برای افراد با درآمد بالاتر داشته باشد، حدود 1800 پوند در سال را به بالاترین درآمد بازگرداند در حالی که کمترین درآمد حدود 7 پوند در هر سال است. سال

تراس قبلاً گفته است که از افزایش برنامه ریزی شده مالیات شرکت چشم پوشی می کند. تیم او همچنین با گروه های تجاری در مورد تغییرات در نرخ های تجاری و کاهش مالیات بر ارزش افزوده برای کمک به بحران انرژی و همچنین بررسی طولانی مدت این مالیات ها صحبت کرده است.

نمایندگان ارشد پارلمان بر این باورند که کوارتنگ می‌تواند در مورد بحران هزینه‌های زندگی اعلامیه‌ای به نام «خرگوش از کلاه» بدهد، با این گمانه‌زنی‌ها که این می‌تواند شامل ارائه یک سال تعهد ریشی سوناک به عنوان صدراعظم برای کاهش ۱ درصدی مالیات بر درآمد باشد. 2024.

انتظار می رود که دولت جزئیات بیشتری از کمک مالی اضطراری 100 میلیارد پوندی تراس برای کمک به خانوارها در قبوض انرژی ارائه کند، پس از انتقادهایی که او نگفته بود این بسته چگونه تامین می شود.

تراس از سوی نمایندگان حزب محافظه‌کار تحت فشار قرار داشت تا برنامه‌های خود را قبل از شکست عوام برای کنفرانس‌های حزبی ارائه دهد. این بدان معناست که پارلمان یک روز دیگر قبل از شروع کنفرانس کارگری در روز شنبه در لیورپول تشکیل خواهد شد و انتظار می‌رود که تعطیلات یک هفته کاهش یابد تا نمایندگان مجلس قبل از اواسط اکتبر بازگردند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بعدی برای لیز تراس چیست؟ سه سناریوی احتمالی برای نخست وزیری او | لیز تراس

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، نخست‌وزیری لیز تراس در موقعیتی …