کمک به بایدن به دلیل جلوگیری از اعتصاب راه آهن ایالات متحده پس از گفتگوهای آخر شب – زنده | جو بایدن

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اعتصاب راه آهن باری چقدر برای بزرگترین اقتصاد جهان مخرب خواهد بود؟ در اینجا چند عدد از گروه صنعتی انجمن راه آهن آمریکا آورده شده است.

توقف کار روزانه 2 میلیارد دلار هزینه داشت و به 467000 کامیون نیاز داشت تا از راه‌آهن‌های بیکار که تقریباً 75000 خودرو، کانتینر و تریلر را جابه‌جا می‌کردند، 467000 کامیون را جمع‌آوری کنند. اما صنعت کشتیرانی آن ظرفیت را ندارد – این صنعت با کمبود نیروی انسانی و کامیون دست و پنجه نرم می کند.

اعلام دیروز آمتراک مبنی بر لغو سرویس های راه دور به دلیل پیش بینی اعتصابی که می توانست از جمعه آغاز شود، طعم عواقبی بود که می توانست به همراه داشته باشد. نگران‌کننده‌تر می‌توانست اثرات موج‌های اقتصادی ناشی از بیکار یا تأخیر ده‌ها هزار کانتینر حمل‌ونقل باشد. غرغرهای زنجیره تامین مانند این یکی از دلایلی است که چرا قیمت های مصرف کننده به سرعت در ایالات متحده از آغاز سال 2021 افزایش یافته است و باعث شده است که محبوبیت بایدن به طور پیوسته پایین بیاید. و همانطور که داده های منتشر شده در اوایل این هفته نشان داد، موج تورم به آن سرعتی که بسیاری از اقتصاددانان امیدوار بودند فروکش نمی کند.

همه اینها به احتمال زیاد با اعتصاب راه آهن که به سختی از آن جلوگیری شد بدتر می شد.

اتفاقات کلیدی

دولت بایدن با جلوگیری از اعتصاب راه آهن نفس راحتی می کشد

وبلاگ سیاست ایالات متحده آبان نیوز برای شما صبح بخیر آرزو می کند و امیدوار است که شبی آرام داشته باشید، زیرا بسیاری از مردم در واشنگتن این کار را نکردند. پس از 20 ساعت گفت‌وگو که تا ساعات آخر پنج‌شنبه ادامه داشت، شرکت‌های راه‌آهن و اتحادیه‌های کارگری به نمایندگی از کارمندانشان با یک قرارداد آزمایشی موافقت کردند که می‌توانست از اعتصاب جلوگیری کند، که می‌توانست تجارت را در سراسر کشور مختل کند و احتمالاً مشکل تورم آمریکا را بدتر می‌کند.

آن را بحرانی در نظر بگیرید که از آن جلوگیری شده است جو بایدن، که به دنبال جلوگیری از اختلالات اقتصادی است زیرا برای بازسازی محبوبیت خود در آستانه انتخابات میان دوره ای نوامبر مبارزه می کند.

در اینجا آنچه امروز در حال وقوع است:

  • بایدن میزبانی می کند “United We Stand Summit” در کاخ سفید امروز در ساعت 15:30 به وقت شرقی، جایی که او تلاش های جوامع برای بهبودی از جنایات ناشی از نفرت، از جمله تیراندازی های دسته جمعی را برجسته خواهد کرد.

  • مجلس نمایندگان قوانینی را برای جلوگیری از تلاش‌ها برای آسان‌تر کردن اخراج کارمندان فدرال در نظر خواهد گرفت دونالد ترامپ اگر به کاخ سفید بازگردد فکر کرده است.

  • چاک شومر، دموکرات ارشد سنا بر اساس اظهاراتی که او با صدای بلند در رستورانی در واشنگتن انجام داد و توسط Punchbowl News گزارش شد، فکر می کند که حزب اکثریت خود را در مجلس نمایندگان در میان دوره ای آینده از دست خواهد داد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

جنگ اوکراین: اوکراینی‌های تحت اشغال از فراخوان روسیه و چهار تحول کلیدی دیگر بیم دارند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، 1. ترس از اینکه اوکراینی‌های اشغال …