کریکت کانتی: Northants – Surrey، Warwickshire – Somerset – زنده | قهرمانی شهرستان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

یک ویکت در ادگباستون…. راب یتس در راه خود نزد ساجد خان فرستاد. وارویک 30-1. از من متنفر نباش، اما این مال سامرست است، اینطور نیست؟

جلسه روسای شهرستان به تعویق افتاد

نشست بزرگ روسای کانتی برای بحث در مورد HPR دیگر در 20 سپتامبر برگزار نخواهد شد. عصاره زیر:

جلسه برنامه ریزی شده همه روسای FCC در 20 سپتامبرهفتم همچنین به تعویق افتاده است، و بانک مرکزی اروپا با همه کشورهای منطقه همکاری خواهد کرد تا تاریخ مناسبی را تنظیم کند، زمانی که روسای جمهور فرصت بحث در مورد پیشنهادات در بررسی در رابطه با ساختارهای داخلی آینده را داشته باشند. علاوه بر این، بانک مرکزی اروپا همچنین تأیید کرده است که هیچ تصمیم نهایی در مورد ساختار داخلی برای سال 2024 و پس از آن در این جلسه اتخاذ نخواهد شد، که به همه کشورها زمان کافی برای مشورت در مورد پیشنهادات ارائه می دهد.

من نمی خواهم زیاده روی کنم محتوای هیجان انگیز این وبلاگ است، اما من به تازگی دمپایی هایم را از تابستان بیش از حد آنها در پشت کمد آورده ام.

در Northants، ساری توپ جدید را گرفته و موفق شده است. استوار Vasconcelos lbw به Dan Worrall برای 79. زمان Skittles؟

میدلسکس گلامورگان را با 10 ویکت در لردز شکست داد

یک دفن کردن، و بعد از اینکه دیروز گلامورگان درست قبل از چای خیلی خوب به نظر می رسید. پنج ویکت به ناوشکن ارشد توبی رولند جونز، قبل از اینکه استونمن و رابسون در پنج و کمی اوور دوش را به هم بزنند.

دورهام با هفت ویکت لسترشر را شکست داد

Easy-peasy برای دورهام، از دست دادن فقط جونز برای دقیقاً پنجاه امروز صبح. یک کمان متیو پاتس بگیرید. Leicestershire – فقط دو بازی دیگر قبل از اینکه بتوانید برای لیسیدن زخم های خود عقب نشینی کنید. و دوباره برخیز (شاید).

جاده گریس: دورهام 296 و 108-3 لسترشایر 202 و 108-3 را با هفت ویکت شکست داد.

سامرست اعلام کرد، 340 برای هفت، پیشتاز 363

وارویک شایر کجاست؟ 364 دوش برای برنده شدن؛ 82 اور برای زنده ماندن ایمنی برای سامرست در صورت پیروزی.

ساسکس با صورت تازه/خیس پشت گوش/شلوار کوتاه و غیره از دست دادن نگهبان شب براد کوری علی اور، در رقابت برای بهترین بازیکن جوان CWC، یک آنانته 44 بازی کرده است که آلسوپ چهار در انتهای دیگر قرار ندارد. یک روز بیداری بعید به نظر می رسد.

دورهمی فقط به سه ران برای شکست نیاز دارد لسترشایر بدون برد برای همدردی با کسانی که در خیابان گریس هستند، در اینجا یک خاطره شادتر وجود دارد (با تشکر رومئو).

صد برای جورج بارتلت

یک آغوش بزرگ برای جورج، اولین تن از تابستان، و همچنین بسیار مهم است. او کمی بعد با شکستن یک عدد شش جشن می گیرد.

بارتلت در یک تماس تصویری پیش از فصل، یک جامپر را دور صورتش می پیچد.
پرش (er) شروع مبارزه سقوط: جورج بارتلت اولین قرن فصل خود را برای سامرست گلزنی کرد. عکس: بن برچال/ پی

آخرین پرده در شرف کشیدن بر روی پرده لرد. چهارمی برای TRJ با 9 کاهش با گلامورگان تنها 15 امتیاز.

اگر واسکونسلوس و زیب می تواند به 250 برسد. اما نه، در واقع فکر می‌کنم ساری دویدن‌ها را به دست خواهد آورد، هر چند تعدادشان زیاد باشد، مگر اینکه شمالی‌ها بتوانند تمام روز را بکوبند. نورتنتس در حال حاضر 226 برای پنج، 145 جلوتر است.

سامرست باخت یک ویکت اولیه: نه پنجاه برای لوئیس گلدزورثی، اما صد در جلو برای جورج بارتلت.

امتیازات روی درها

The County Ground: Northants 339 and 209-5 v Surrey 421

Edgbaston: Warwickshire 196 v Somerset 219 and 277-4

هدینگلی: اسکس 225 و 162-9 یورکشایر را 134 و 252 با یک ویکت شکست داد.

بخش دو

گریس رود: لسترشایر 202 و 198 – دورهام 296 و 51-2

Lord’s: Middlesex 390 v Glamorgan 214 and 191-8

هاو: ساسکس 220 و 39-1 مقابل ورسترشر 438 تا 5 دسامبر

جمع بندی چهارشنبه

متیو پاتس شش ویکت را در اولین اینینگ لسترشایر با هفت ویکت در مقابل 49 در دومین دوره خود دنبال کرد تا بهترین بازیکن حرفه ای و تمام رقصنده را جمع کند، 13 در مقابل 101 را به دست آورد. دورهمی در دید پیروزی پات‌ها، با هوای مردی که برای سرگرمی گاوآهن می‌کشد، سه طلسم را درهم می‌کشد و بدون برد نابود می‌کند. لسترشایرکارت امتیازی

با سطح نمرات هدینگلی، و اسکس با نه ویکت پایین، شین اسناتر دوهای برنده را با یک مرز کنار پا آغشته کرد تا یک پیروزی یک ویکت را در یک مسابقه هیجان‌انگیز مقابل به دست آورد. یورکشایر. 65 بازی اسناتر در 51 توپ، اسکس را پس از هش در تعقیب 162، تقویت کرد و از 51 برای دو به 64 برای شش رسید.

استیو پترسون، که توسط یورکشایر در پایان فصل منتشر شد، 5 را برای 46 به دست آورد. بن کود و فینلی بین قبلاً در دهه پنجاه درجه یک بازی کرده بودند تا به میزبانان فرصتی را حس کنند.

سامرست، که روز خود را با انتشار یک بیانیه مطبوعاتی در انتقاد از برنامه فعلی کریکت بانک مرکزی اروپا به عنوان “غیرقابل قبول” آغاز کرد، در مسابقه حیاتی سقوط در ادگباستون در یک زمین کند به برتری رسید. در نقش تامز لمونبی و آبل، سپس جورج بارتلت (91 خارج از بازی) و لوئیس گلدزورثی، به طرز تحسین برانگیزی با هم کنار آمدند. وارویک شایربولرها، اعضا بیش از 300 سرب و بیانیه باشگاه را جویدند.

«برنامه فعلی بازی داخلی، که منجر به انجام تنها چهار بازی یک روزه در تاونتون در طول 43 روز در اوج تابستان امسال شد، با 17 بازیکن سامرست، برای باشگاه، اعضای آن و کریکت جنوب غرب غیرقابل قبول است. عمومی» گفته شد.

تام کوران اولین بار در قرن اول خود را به عنوان تعقیب عنوان شکست داد ساری مسابقه خود را در برابر آن گرفتند نورث همپتون شایر توسط یقه کوران به دلیل مصدومیت، IPL و Covid، از آوریل 2019 بازی درجه یک را انجام نداده بود، اما بلافاصله وارد دروازه شد، با ضربه زدن به توپ، سه شش ها طناب را با توپ 93 115 خود چرخاندند.

برتری ساری در 82 ران در اینینگ اول بسیار مهم به نظر می رسید، زمانی که نورثانتز ویکت های اوایل اینینگ دوم را از دست داد، اما نیم قرن از لوک پراکتر فاصله گرفت، و سپس ریکاردو واسکونسلوس با استامپ برتری 100 را به نورثانتز داد و روز پایانی وسوسه انگیزی را رقم زد.

همه چیز آرام در لردز برای گلامورگان تا 10 دقیقه قبل از چای. از آنجا، آنها 8 بر 52 شکست خوردند، پس از هدر دادن جایگاه افتتاحیه 123 بین دیوید لوید و ادوارد بایرم. فقط 15 دوش جلوتر، شکست در برابر رقبای ترفیع آنها ظاهر می شود میدل سکس در صبح. توبی رولند جونز سه برای 48 گرفت. تیم مورتاگ و اتان بامبر دو ویکت در یک قطعه.

دو صد برای جیک لیبی، اولین او ووسسترشر در صندلی رانندگی در هوو نمناک، پس از کاهش آب و هوا، دویدن های سریع را ترک می کنند. Worcestershire با برتری 218 اعلام کرد ساسکس زمان برای از دست دادن کاپیتان خود تام هاینز قبل از بسته شدن است.

مقدمه

صبح بخیر! این روز پایانی این دور است و ساری احتمالاً به صدر جدول صعود می کند، مگر اینکه نورثانتز بتواند کاری خارق العاده انجام دهد. در جای دیگر، 13 ویکت متیو پاتس باید اطمینان حاصل کند که دورهام همه چیز را صبح زود مرتب می کند. گلامورگان در مشکل عمیقی قرار دارد و استعداد ساسکس در شرف آزمایش در هاو است. سامرست خود را برای نجات بازی در زمین سخت ادگباستون آماده کرده است، در حالی که اسکس دیروز در بازی تابستانی CC (بحث) یورکشایر را شکست داد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

پست استرالیا به دلیل افزایش اقلام ممنوعه پست دریایی را به طور موقت متوقف می کند | پست استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، به دلیل اینکه تعداد فزاینده‌ای …