Bledisloe Cup 2022: Wallabies v All Blacks – مسابقات قهرمانی راگبی زنده | جام بلدیسلو

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

خب مشخصاً هیچ اشکالی در برگزاری آزمون در اواسط هفته وجود ندارد (به لطف AFL و NRL)، زیرا استادیوم مارول تمام شده است. حدود 53000 نفر برای اولین بار از سال 1994، زمانی که Wallabies با تکل معروف جورج گرگان، All Blacks را شکست دادند، برای اولین بار تست جام بلدیسلو در اواسط هفته را پشت سر گذاشتند.

استادیوم مارول
عکس: کامرون اسپنسر/گتی ایماژ

مقدمه

دانیل گالان

دانیل گالان

عصر بخیر، عصر بخیر، صبح بخیر. به پوشش زنده دور پنجم مسابقات قهرمانی راگبی خوش آمدید، شروع در ورزشگاه مارول در ملبورن در ساعت 19:45 AEST/10:45 صبح BST.

استرالیا در مقابل نیوزلند است. والابی ها در مقابل همه سیاه پوستان. 153امین تست بلدیسلو هر دو طرف پس از «دو برد خیره کننده و دو باخت سرگیجه‌آور» وارد این رقابت تاریخی می‌شوند، همانطور که آنگوس فونتین در پیش‌نمایش خود نوشت:

آل بلکز در این دوئل با نتیجه 140 بر 45 با هشت تساوی پیش است اما والابی ها خودشان را دوست خواهند داشت. نیوزلند پس از باخت یک سری بازی در خانه مقابل ایرلند، و پس از آن توسط آرژانتین برگردانده شد، دیگر آن هاله شکست ناپذیری را که مشخصه بارز آنها برای یک نسل بود، از خود بروز نمی دهد. استرالیا ثابت کرد که می تواند آن را با پسران بزرگ ترکیب کند و در پیروزی سه هفته پیش در مقابل گروه اسپرینگ باکس قرار گرفت. با این حال، ثبات کلید خواهد بود. آیا آنها می توانند این قدرت را در جلو تکرار کنند و حق هوا دادن به توپ را به دست آورند؟

اگر آنها بتوانند روی پای جلویی قرار بگیرند، برنارد فولی باید چند رشته را بکشد تا قفل دفاع All Blacks را باز کند. این بازیکن 33 ساله پس از رد شدن نوآ لولسیو در تست ضربه مغزی، از شماره 10 شروع خواهد کرد. فولی از سال 2019 برای Wallabies بازی نکرده و از ماه مه اصلاً بازی نکرده است. تست Bledisloe یک معرفی مجدد است.

همه سیاه‌پوستان آسیب‌پذیر هستند و دیو رنی، سرمربی استرالیا، چهار شکست نیوزلند در سال جاری را برجسته کرده است. اما بیا هنوز هم همه بلکز هستند. و به محض اینکه فرم Haka را دریافت کردند از پنجره بیرون می رود. آنها با 10 امتیاز در صدر جدول قهرمانی راگبی قرار دارند. سه تیم باقی مانده با 9 امتیاز عقب هستند و بر رقابتی بودن راگبی نیمکره جنوبی در حال حاضر تاکید دارند.

هر کسی می تواند هر کسی را شکست دهد. هیچ تضمینی وجود ندارد. مهم نیست وفاداری شما، این یک هدیه است. ما در عصر عدم اطمینان هستیم. باشگاه‌های شمالی با جذب جذاب پوند، ین و یورو، به جذب بهترین استعدادها ادامه می‌دهند. سوپر راگبی پوسته ای از چیزی است که قبلا بوده است. هنوز ممکن است Springboks فرنچایزهایی را دنبال کند که آنها را تغذیه می کند و به سمت شمال حرکت کرده و مسابقات قهرمانی را به طور کلی ترک کند.

اینها نگرانی برای یک روز دیگر است. در حال حاضر، یکی از بزرگترین رقابت های این ورزش در آستانه نوشتن فصل جدیدی در تاریخ 90 ساله خود است.

اسم من دنیل است، اما می توانید مرا دن صدا کنید. با رفتن ما چیزهای زیادی برای باز کردن بسته وجود خواهد داشت، بنابراین برای من ایمیل ارسال کنید یا با آن تماس بگیرید توییتر.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مناظره ران جانسون و ماندلا بارنز در رقابت های سنا ویسکانسین

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، سیل تبلیغات تلویزیونی توسط آقای جانسون، شاید …