لامار جکسون 133 میلیون دلار از کلاغ ها را رد کرد. تصمیم او منطقی است | بالتیمور ریونز

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

فکر می‌کنید در کدام نقطه یکشنبه، استیو بیسیوتی، مالک بالتیمور ریونز، به سبک گاب بلوث، چشمانش را به آسمان انداخت و اعتراف کرد که اشتباه بزرگی مرتکب شده است؟

آیا زمانی بود که لامار جکسون با ضربات گام به رشود بیتمن برای امتیاز 55 یارد ضربه زد؟ یا زمانی که کوارتربک یک پرتاب 25 یاردی به سمت دوین دوانی، درست در سطل، پرتاب کرد، پرتابی که فقط پاسورهای جیب رده بالای لیگ می توانند انجام دهند؟ یا زمانی که جکسون هت تریک خود را در تاچ داون های هفته اول مقابل نیویورک جتس با یک پاس بدون ظاهر کامل کرد؟

در حالی که طرفداران ریونز در حال جشن گرفتن یک تیم بدبخت جتس بودند، بیسیوتی احتمالاً تصور می کرد که دلار از حسابش خارج می شود.

کلاغ ها و کوارتر مدافع ستاره آنها در بخش بیشتری از دو فصل در یک بن بست قراردادی گیر کرده اند. جکسون، یک MVP سابق لیگ، به دنبال یک قرارداد کاملاً تضمین شده مطابق با مهربانی است که دشان واتسون از کلیولند و کرک کازینز در مینه سوتا دریافت کرد.

بر اساس گزارش ESPN، در عوض، ریونز به جکسون تمدید به ارزش 250 میلیون دلار، با 133 میلیون دلار تضمین شده در هنگام امضای قرارداد، پیشنهاد داد که تا فصل 2027 ادامه خواهد داشت. جکسون در پاسخ به این سوال که آیا او یک چهارم میلیارد دلار را پس از پیروزی جتز از سوی ریونز رد کرد یا خیر، پاسخ داد: “کاملا تضمین شده است؟”

این نقطه گیر جکسون است که نماینده ای ندارد و نماینده خود در مذاکرات است. برای کوارتربک، معامله ساده است: قرارداد 230 میلیون دلاری واتسون، پنج ساله و کاملاً تضمین شده را روی میز بگذارید و از کلاغ ها بخواهید که یک دلار اضافه کنند. اما بالتیمور از ایده یک معامله کاملاً تضمین شده عقب نشینی کرده است.

قفل نکردن جکسون به یک قرارداد بلندمدت قبل از فصل، اشتباهی پرهزینه خواهد بود. جکسون یک تهدید دو طرفه و یکبار در زندگی است. او بیش از هر بازیکن دیگری در لیگ، یک حمله یک نفره است. او بار خارج از زمین ندارد. او در 25 سالگی وارد دوران اوج حرفه ای خود می شود. از طریق منشور جکسون، شانس راونز برای قفل کردن در پنج سال بازی کوارتربک نخبه باید به عنوان یک موهبت تلقی می شد، نه یک بار.

استدلال مخالف بالتیمور ساده است: این یک تصمیم پنج ساله است، نه یک تصمیم پنج ماهه. این تیم در تلاش است تا خود را در برابر هر یک از مهارت‌های منحصربه‌فرد جکسون که با نزدیک‌تر شدن به 30 سالگی کاهش می‌یابد، تلقیح کنند. مسیرهای زیادی وجود ندارد نه قرارداد با جکسون برای تمدید چند ساله به خوبی انجام می شود. قیمت فقط در حال افزایش است، مگر اینکه: جکسون صدمه ببیند. جکسون بو میده

هیچ‌کدام از جاده‌ها در سال 2022 یا پس از آن به کلاغ‌ها کمک نمی‌کنند. اگر جکسون استانداردهای کالیبر MVP خود را حفظ کند، با اهرمی غیرمعمول وارد فصل آف فصل بعدی خواهد شد: در آن زمان او 26 ساله خواهد شد، در اوج توانایی هایش، با قدرت تقاضای معامله یا استخراج ارزش بیشتر از آن. کلاغ ها – و دوباره ادعای خود را مبنی بر اینکه این ارزش باید در هنگام امضا به طور کامل تضمین شود.

کلاغ ها می توانستند محکم نگه دارند. آنها یکی از تحلیلی ترین سازمان ها در NFL هستند. مدیر کل اریک دکوستا نمایشی از رد کردن پشته‌های پول نقد برای موقعیت‌های کم‌ارزش‌شده مانند ایمنی‌ها، پایانه‌های تنگ و مراکز نشان داده است. او از پرداخت پول گران‌قیمت برای موقعیت‌های برتر خودداری کرده است: تکل چپ، گیرنده عریض، و مهم‌تر از همه، مدافع او.

دکوستا می‌داند که حتی در دورانی که برخی از مدافعان تا 40 سالگی بازی می‌کنند، بعید به نظر می‌رسد که بازی جکسون نیز به همان اندازه پیر شود. بسیاری از ارزش او از پاهایش ناشی می شود، هم به عنوان یک دونده و هم به لطف مزیتی که به عنوان یک پاس از این واقعیت که او به دست می آورد. ممکن است در آوردن. دفاع‌های حریف ابتدا بازی را انجام می‌دهند، که سطل‌های آسانی را برای جکسون باز می‌کند تا در یک کلیپ غیرعادی بالا پرتاب‌هایی با درصد پایین انجام دهد.

در طول یک هفته، جکسون یک بار دیگر لیگ را در میانگین یاردهای هوایی در نظر گرفته شده رهبری می کند – با میانگین عمق هدف 13.9 یارد، بالاترین رقم در NFL. کلاغ‌ها به دنبال ساختن نمایش‌های انفجاری نیستند، تا قبل از اینکه بخواهند نمایشنامه‌ای سودمند بسازند، تله بگذارند. آنها به دنبال فقط ضربه زدن به نمایشنامه های انفجاری هر چیز دیگری هدر رفته یا فرصت از دست رفته است. جکسون 9 پاس 15 یاردی یا بیشتر را به سمت جت ها پرتاب کرد. سه مورد برای تاچ داون تکمیل شد.

منصفانه است که تعجب کنیم که وقتی جکسون ورزشکاری او شروع به فرسایش کرد، بازی او چگونه خواهد بود. او احمق ها را جدا از جیب در کالج انتخاب کرد، و همچنان با بازویش در حرفه ای ها دفاع می کند. اما بسیاری از این کارها هنوز بر این ایده – ترس – مبتنی است که او می تواند در دویدن بلند شود. آن را از معادله حذف کنید و یک دفاع می‌تواند استراتژی خود را تنظیم کند و آسیب‌پذیری کمتری در برابر پرتاب‌های زمین داشته باشد. در آن دنیا، جکسون باید یک پرتاب کننده صبور باشد و مایل به رانندگی 14 بازی در زمین بازی بعد از بازی باشد، با انفجاری عجیب زمانی که بازی را با پاهایش دراز می کند تا به زمین پرتاب شود.

بالتیمور در مورد شناخته شده نگران است. هر بازیکنی در NFL پیر می‌شود و سریع پیر می‌شود – مگر اینکه توت فرنگی را رد کنند. و سازمان آگاه است که در حالی که مسیری وجود دارد که جکسون سبک خود را با بلوغ تغییر دهد، اما این یک احتمال است تا یک احتمال. برای هر بن روتلیسبرگر، بازیکنی که بازی خود را با افزایش سن تطبیق داده است، یک کم نیوتن وجود دارد، بازیکنی که عملاً توسط لیگ بازنشسته شد، قبل از اینکه 33 ساله شود، زیرا مزیت ورزشی اش از بین رفت.

جکسون توسط شناخته شده تشویق می شود. او می‌داند که اگر کلاغ‌ها نباشد، برخی از تیم‌ها خوشحال می‌شوند که مبلغی از واتسونی را به او اختصاص دهند تا در سال 2023 او را به عنوان بازیکن اصلی خود داشته باشند. اگر استفن راس مالک دلفین ها حاضر بود قوانین لیگ را زیر پا بگذارد و سعی کند تام بردی 45 ساله را جذب کند، برای جکسون چه می کرد؟ NFL لیگی است که عمدتا توسط پیرمردهای بی حوصله اداره می شود. اگر بیسیوتی نباشد، مالکان در نیواورلئان، کارولینا، فیلادلفیا، نیویورک و جاهای دیگر صف تشکیل می دهند تا جکسون قراردادی را که او می خواهد تحویل دهند.

کلاغ ها می توانند جکسون را برای فصل بعد و سال بعد از آن تگ کنند (یک برچسب غیر انحصاری احتمالاً در محدوده 32 میلیون دلار، یک برچسب انحصاری حدود 46 میلیون دلار برای سال 2023)، اما جکسون خواهان یک معامله بلندمدت است – او می تواند از راسل ویلسون و واتسون پیروی کند و برای رسیدن به یک معامله، راه خود را کنار بگذارد.

کلاغ‌ها انتظار داشتند که جکسون غار کند، 100 میلیون دلار پیشنهادی را دریافت کند و به روز خود ادامه دهد. کیلر موری در نهایت با معامله ای کمتر از واتسون موافقت کرد. ویلسون هم همینطور. اما جکسون روی خودش شرط بندی کرده است. سالم بمانید و او برنده بزرگ خواهد بود. صدمه ببیند و او ممکن است 100 میلیون دلار از دست بدهد. در هر صورت، این کلاغ‌ها هستند که یک حس ابهام را به تفکر بلندمدت خود تزریق کرده‌اند: آنها یا مدافع حق امتیاز خود را به دلیل مصدومیت از دست داده‌اند، یا معامله را به تعویق می‌اندازند و قوطی را نزدیک‌تر می‌کنند. نقطه ای که بازی او می تواند کاهش یابد.

جکسون روز یکشنبه مقابل میامی به میدان خواهد رفت و نه تنها برای برد، بلکه برای قراردادی که معتقد است ارزشش را دارد بازی خواهد کرد. تنها سوالی که باقی می ماند: کدام یک از دو فرنچایز به احتمال زیاد آن را در ماه مارس به او تحویل می دهد؟

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

آخرین جنگ روسیه و اوکراین: آنچه در روز 214 تهاجم می دانیم | اوکراین

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، بیش از 730 نفر در …