جان لوئیس در نیمه اول 99 میلیون پوند زیان دید زیرا تورم تجارت را تحت تاثیر قرار داد | جان لوئیس

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

شراکت جان لوئیس به زیان 99 میلیون پوندی در نیمه اول سقوط کرد که عمدتاً ناشی از افزایش تورم بود که باعث شد مشتریان کمتر در فروشگاه‌های خود خرج کنند و هزینه‌ها را کاهش دهند، زیرا گروه فروشگاه بزرگ نسبت به چشم‌انداز “بسیار نامطمئن” در دوره قبل هشدار داد. دوره کلیدی فروش کریسمس به دلیل بحران هزینه زندگی.

این گروه که متعلق به کارکنان است و شامل سوپرمارکت های زنجیره ای Waitrose است، در مدت مشابه شش ماهه منتهی به 30 جولای سال گذشته 69 میلیون پوند سود به دست آورد.

شارون وایت، رئیس شرکت جان لوئیس پارتنرشیپ، گفت: «هیچکس نمی‌توانست مقیاس بحران هزینه‌های زندگی را پیش‌بینی کند که قیمت‌های انرژی و تورم بیش از انتظارات دیگران افزایش یافته است. به عنوان یک کسب و کار، ما با تورم هزینه بی سابقه در سراسر خواربار و کالاهای عمومی روبرو بوده ایم.

JLP هشدار داد که چشم انداز مابقی سال به دلیل بحران هزینه زندگی و تأثیر آن بر مخارج اختیاری و همچنین بحرانی بودن دوره تجارت کریسمس بسیار نامشخص است.

این گروه همچنین حمایت اضافی را برای کارکنان خود که به عنوان شرکا شناخته می شوند، از جمله پرداخت هزینه حمایتی یکباره زندگی 500 پوندی برای کارگران تمام وقت اعلام کرد.

جزئیات بیشتر به زودی…

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

آیا اتهامات هرشل واکر واقعاً مهم است؟

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، این رسوایی می تواند تعیین کننده باشد …