Clinikally 500000 دلار بودجه اولیه را برای گسترش پلت فرم دیجیتال درما تضمین می کند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

استارت‌آپ دیجیتال پوست Clinikally از هند 500000 دلار سرمایه اولیه را از Y Combinator، شتاب‌دهنده استارت‌آپ‌های فناوری مستقر در ایالات متحده، و Jon Oringer، مدیر عامل و بنیانگذار Shutterstock، جمع‌آوری کرده است.

همچنین این مبلغ را از سایر سرمایه گذاران، از جمله سومانت سینها، بنیانگذار ReNew Power، آنو آچاریا، بنیانگذار MapMyGenome، گوتام تریودی، بنیانگذار Nepean Capital، و رئیس بخش جراحی سر و گردن در Northwestern Medicine، ساندیپ سامانت، تامین کرد.

Clinikally که سال گذشته راه اندازی شد، یک پلتفرم پوستی از راه دور مبتنی بر وب را برای افراد در هر سنی از جمله کودکان اجرا می کند. این شرکت سلامت دیجیتال با حدود 125 برند شریک ارائه کننده محصولات مو و پوست با درجه تجویزی، تا به امروز به حدود 700 شهر در هند خدمات ارائه می دهد.

این استارت آپ در حال حاضر در حال ساخت یک مدل هوش مصنوعی برای ارائه طرح های درمانی خودکار با استفاده از پایگاه داده مشخصات پوست و مو و نسخه ها است.

این برای چه است

Arjun Soin، بنیانگذار Clinikally، گفت که آنها از بودجه جدید برای ایجاد جریان های یکپارچه پزشکی از راه دور استفاده خواهند کرد. خدمات داروخانه دیجیتال خود را برای پاسخگویی به طیف وسیع تری از شرایط گسترش دهد. و تحقیق و توسعه و فناوری داخلی خود را برای طرح های درمانی مبتنی بر هوش مصنوعی تقویت کنند.

اخیراً، این استارت آپ با برند آمریکایی مراقبت از پوست Soteri Skin همکاری کرد تا محصولات خود را برای درمان بیماری های مزمن پوستی مانند اگزما، پسوریازیس و درماتیت آتوپیک در هند به بازار عرضه کند. همچنین به‌تازگی خدمات مجازی پوست و داروخانه‌های کودکان را در پلتفرم خود راه‌اندازی کرده است.

عکس فوری از بازار

در ماه اوت، همکار درما استارتاپ Diri Care از اندونزی نیز بودجه بذری به ارزش 4.3 میلیون دلار را جمع آوری کرد که برای فعالیت های توسعه آن استفاده خواهد شد.

یکی دیگر از شرکت های پوستی مبتنی بر هوش مصنوعی، CureSkin، امتیاز کسب کرد 5 میلیون دلار بودجه سری A در ماه مارس، که برای دسترسی به مصرف کنندگان بیشتر در هند صرف می شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مگنوس کارلسن علنا ​​هانس نیمان را به تقلب بیشتر متهم کرد | مگنوس کارلسن

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، مگنوس کارلسن با متهم کردن هانس …