کوهنورد جولیانا کاستریون در 1 کیلومتری مسیر جنگل بارانی کوئینزلند توسط مردم پیدا شد | کوئینزلند

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پلیس می گوید یک شهروند کلمبیایی 36 ساله که در جنگل های بارانی دورافتاده کوئینزلند به مدت پنج روز بدون آذوقه مفقود شده بود، توسط مردم زنده پیدا شد.

جولیانا کاستریون بعد از ظهر چهارشنبه در حدود 1 کیلومتری مسیر مشخص شده ای که در حال پیاده روی در جنوب کوک تاون بود، قرار داشت.

کاستریلون – که به مدت یک دهه در استرالیا زندگی کرده است – صبح روز شنبه در حالی که پس از شرکت در یک مهمانی غیررسمی جنگل های بارانی به تنهایی در مسیر 14 کیلومتری از خلیج سدر تا هوم رول حرکت می کند، دیده شد.

او روز یکشنبه ناپدید شد و مقامات دو روز جستجوی هوایی را پیش از آغاز جستجوی زمینی پلیس و SES در روز چهارشنبه انجام دادند. پلیس کوئینزلند گفت تمساح ها، مارهای سمی، دره های عمیق و آبراه های خائنانه همه “نگرانی هایی در رابطه با بقا” هستند.

منابع گفتند که دو مرد کاستریون را بعدازظهر چهارشنبه پیدا کردند و به داوطلبان SES که به گروه کمک کردند تا از جنگل بارانی بیرون بروند، هشدار دادند.

سخنگوی پلیس گفت که این مرد 36 ساله ضعیف است اما در وضعیت سلامتی خوبی قرار دارد و آسیبی ندیده است. آنها گفتند که او حدود 1 کیلومتر دورتر از مسیر مشخص شده توسط Granite Creek پیدا شد.

کاستریلون چندین روز را در خلیج سدر با مردم محلی، کوله‌پشت‌نشینان و دیگرانی گذرانده بود که در تعطیلات آخر هفته 3 تا 4 سپتامبر در جشنواره موسیقی الکترونیک معنوی Orin Aya در همان نزدیکی شرکت کرده بودند.

خانواده و دوستان پس از اینکه کاستریون در عصر شنبه به مقصد خود در خانه قانون نرسید، ترس شدیدی برای او داشتند. آنها گفتند که او قابل اعتماد، مسئول و مصمم است که تا دوشنبه به خلیج بایرون بازگردد تا مغازه خود را باز کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

گروه کمپین پزشکان می گوید: پوسترها در کنفرانس مراقبت از سقط جنین سانسور شدند | سقط جنین

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پزشکان و دانشگاهیان مدعی شده‌اند …