ملکه دراز کشیده در ایالت: عزاداران کیلومترها برای ادای احترام در تالار وست مینستر لندن – زنده | ملکه الیزابت دوم

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

نگهبانان و سربازان نیروی دریایی سلطنتی در یک تمرین برای مراسم تشییع جنازه ملکه الیزابت دوم در لندن شرکت می کنند. ملکه چهار روز کامل قبل از تشییع جنازه خود در روز دوشنبه، 19 سپتامبر، در سالن وست مینستر دراز خواهد کشید. عکس: فیلیپ دانا/AP
نگهبانان و سربازان نیروی دریایی سلطنتی در یک تمرین برای مراسم تشییع جنازه ملکه الیزابت دوم در لندن شرکت می کنند. ملکه چهار روز کامل قبل از تشییع جنازه خود در روز دوشنبه، 19 سپتامبر، در سالن وست مینستر دراز خواهد کشید. عکس: فیلیپ دانا/AP عکس: فیلیپه دانا/AP
تمرین صبح زود برای تشییع جنازه ملکه الیزابت دوم در لندن، قبل از تشییع جنازه او در روز دوشنبه. عکس: دنی لاوسون/ PA وایر
تمرین صبح زود برای تشییع جنازه ملکه الیزابت دوم در لندن، قبل از تشییع جنازه او در روز دوشنبه. عکس: دنی لاوسون/ PA وایر عکس: دنی لاوسون/ PA

نگرانی یک شبه در مورد سلامت نگهبان سلطنتی که هنگام مراقبت از تابوت ملکه در تالار وست مینستر به زمین افتاد، وجود داشت. نگهبان پای تابوت پادشاه فقید ایستاده بود که ناگهان به جلو و روی زمین افتاد.

تصاویر گرفته شده از یک پخش زنده که حوالی ساعت 1 بامداد در شبکه های اجتماعی منتشر شد، سقوط را به تصویر کشید. نگهبان مشکی پوش ایستاده بود و یک عصای تشریفاتی در دست داشت. مقامات نزدیک به سرعت به کمک او شتافتند. فیلم زنده برای مدتی پس از آن در نمای بیرونی و دید در شب ساختمان محو شد.

نگهبانان واحدهایی که شامل بادیگارد حاکم، بخش خانگی یا نگهبانان یئومان برج لندن می شوند، باید کاملاً در چهار گوشه کاتافلک بی حرکت بمانند. در حالی که سربازان هر 20 دقیقه مواضع خود را می‌چرخانند، ساعات ثابت ماندن کامل در حالت ایستاده شش ساعت طول می‌کشد.

صبح بخیر در حالی که تابوت ملکه الیزابت دوم اولین روز کامل خود را در خوابیدن در ایالت وستمینستر هال لندن آغاز می کند. در اینجا خلاصه ای از رویدادهای قبل از امروز صبح است.

 • تالار وست مینستر عصر چهارشنبه افتتاح شد تا مردم اجازه دهند به ملکه ادای احترام کنند. پادشاه چارلز سوم پیشتر رهبری یک صفوف را بر عهده داشت که تابوت ملکه را از کاخ باکینگهام به تالار وست مینستر برد.

 • مراسم تشییع در سالن برگزار شد و با حضور سایر اعضای ارشد سلطنتی و همچنین رهبران احزاب سیاسی.

 • ملکه تا ساعت 6:30 صبح روز دوشنبه در ایالت خواهد بود، زمانی که تابوت برای تشییع جنازه به کلیسای وست مینستر در همان نزدیکی برده می شود.

 • به عزاداران در صف اخطار داده شده است ادای احترام به ملکه می تواند تا 30 ساعت طول بکشد. این صف بیش از دو مایل در سراسر پل لامبث و تا کرانه جنوبی به سمت پل لندن کشیده شده است.

 • حداقل دو نفر توسط امدادگران درمان شدند پس از سقوط در گرما در حالی که در صف ایستاده است.

 • مردم احساسات خود را هنگام خداحافظی با ملکه توصیف کرده اند. من تاجگذاری را دیدم و ملکه در تمام زندگی من با من بوده است. یک زن به ما گفت: خیلی ناراحت کننده است.

 • تقریبا دو سوم مردم فکر می کنند بریتانیا تغییر خواهد کرد بر اساس نظرسنجی YouGov در نتیجه مرگ ملکه.

 • جو بایدن به پادشاه تسلیت گفته است، به او گفت که “وقار و ثبات” ملکه به تقویت روابط بین ایالات متحده و بریتانیا کمک کرد. پادشاه همچنین با رئیس جمهور فرانسه، امانوئل ماکرون، رئیس جمهور ایرلند، مایکل دی هیگینز، و فرمانداران کل استرالیا، کانادا و جامائیکا که همگی ابراز همدردی کردند، صحبت کرد.

 • وزارت امور خارجه به بررسی لیست مهمانان مراسم خاکسپاری ملکه ادامه داده استسوریه و ونزوئلا را به فهرست کشورهای دعوت نشده اضافه کرد. رئیس‌جمهور هند روز دوشنبه در مراسم تشییع ملکه به نمایندگی از کشورش شرکت خواهد کرد، به این معنی که انتظار نمی‌رود نخست‌وزیر، نارندرا مودی، در میان صدها رهبر خارجی که قرار است در آن شرکت کند، حضور داشته باشد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اگر در بریتانیای کبیر اجرا شود، قطع برق سه ساعته چگونه کار می کند؟ | خدمات رفاهی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، مردم انگلستان، اسکاتلند و ولز پس …