نرخ بیکاری استرالیا اندکی از 3.4% به 3.5% افزایش می یابد زیرا افراد بیشتری به دنبال کار می گردند | بیکاری

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

نرخ بیکاری استرالیا در ماه گذشته به 3.5 درصد افزایش یافت، زیرا افراد بیشتری به دنبال کار بودند و اقتصاد مشاغل بیشتری را اضافه کرد، حتی در شرایطی که افزایش نرخ‌های بهره باعث فشار مالی برای خانوارها و مشاغل شده است.

داده های بازار کار منتشر شده توسط اداره آمار استرالیا در روز پنجشنبه نشان داد که اقتصاد در ماه اوت حدود 33500 موقعیت شغلی اضافه کرده است. نرخ مشارکت، که نسبت افراد جویای کار را بررسی می کند، به 66.6 درصد افزایش یافت.

ارقام مشاغل به دقت توسط اقتصاددانان مشاهده می شود تا نشانه ای از قدرت ماندگاری اقتصاد و اینکه آیا افزایش نرخ بهره توسط بانک مرکزی تا کنون تأثیر زیادی بر کاهش تقاضا دارد یا خیر.

ABS گفت: اقتصاد 58800 موقعیت تمام وقت اضافه کرد و 25300 نقش پاره وقت را کنار گذاشت. با 3.5 درصد، نرخ بیکاری اندکی بالاتر از سطح 3.4 درصدی گزارش شده در ماه ژوئیه بود و نزدیک به پایین ترین سطح از سال 1974 باقی مانده است.

موارد بیشتر برای دنبال کردن…

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مسافران هوایی استرالیا که بیش از سه ماه منتظر گذرنامه هستند، به دلیل تداوم تاخیرهای کووید | اخبار استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، هزاران استرالیایی در حال رفتن …