قهرمانی: هوگان هت تریک کرد و بیرمنگام به مشکلات وست بروم اضافه شد | قهرمانی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اسکات هوگان با هت تریک 3-2 پیروز شد بیرمنگام – اولین حضور آنها در هاوتورنز از سال 2005 – به عنوان وست برومشروع ضعیف فصل ادامه داشت.

میهمان شروعی پر جنب و جوش داشتند و در دقیقه 14 پیش افتادند، هوگان در مقابل دروازه بان دیوید باتون از جونینیو باکونا توپ را به پایان رساند. جد والاس 9 دقیقه بعد بازی را به تساوی کشاند و در حالی که تیم ها به تساوی رسیدند، با آرامش از طریق پاس جیسون مولومبی، پاهای جان رودی را وارد کرد.

آبی ها در دقیقه 54 به سبکی دیدنی دوباره به برتری رسیدند. هوگان دومین بازی خود و چهارمین بازی خود را در این فصل به خانه برد، اما این امر بسیار مدیون باکونا بود، که حرکت را با بردن توپ از گوشه وست بروم قبل از گرفتن پاس تروی دینی و دور زدن بدون فاصله، قبل از ارسال سانتر آغاز کرد.

هوگان هت تریک خود را زمانی تکمیل کرد که به یک توپ عالی از دینی در سمت چپ چسبید و قبل از اینکه توپ را از میان پاهای باتن در تیرک نزدیک فرو برد، داخل را قطع کرد. توماس-آسانته با یک پنالتی دیرهنگام یکی را عقب کشید، اگرچه خطای دیون ساندرسون به نظر می رسید که خارج از محوطه باشد.

پیروزی به تیم جان یوستیس اجازه داد تا از همسایگان خود بالاتر رفته و به میانه جدول صعود کنند، در حالی که وست بروم با یک برد از 9 بازی لیگ در رده بیستم قرار دارد.

نورویچ چنگ خود را در رده ی دوم محکم تر کردند و پس از عقب ماندن، شش برد متوالی لیگ را رقم زدند. شهر بریستول 3-2 در یک درگیری سرگرم کننده در کارو رود.

تیمو پوکی با دفاع ضعیف دروازه را در دقیقه 11 باز کرد و توپ را از روی دروازه بان دن بنتلی برد و سپس به دروازه خالی اشاره کرد. آرون رمزی قرضی سپس توپ دوم پوکی را راه اندازی کرد، توپ او که توسط مهاجم فنلاندی در تیرک نزدیک بنتلی شلیک شد.

تیمو پوکی دومین گل خود را در این بازی به ثمر رساند.
تیمو پوکی دومین گل خود را در این بازی به ثمر رساند. عکس: جو گیدنز/PA

شاگردان نایجل پیرسون قبل از نیمه به بازی برگشتند و ارسال ناهکی ولز توسط تامی کانوی به خانه برگشت. در حالی که تیم میهمان سعی می کرد فشار را در نیمه دوم افزایش دهد، نوریچ بالشتک دو گل خود را بازگرداند. کرنر گابریل سارا در دقیقه 65 توسط جاش سارجنت خوش فرم به خانه فرستاده شد.

بنتلی سپس یک سیو خالی زد تا پوکی را پس از تقلا در کرنر دیگر هت تریک کند، قبل از اینکه آنتوان سمنیو، بازیکن تعویضی گل دوم بریستول سیتی را به ثمر رساند. میزبان دوام آورد و حالا یک امتیاز کمتر از شفیلد یونایتد صدرنشین و چهار امتیاز با بلکبرن رده سومی فاصله دارد.

مدیر نوریچ، دین اسمیت، علیرغم برد از بازیکنانش انتقاد کرد. او گفت: «از عملکرد امشب خود ناامید هستم، اما از این واقعیت غافل نشدم که این سه امتیاز دیگر است و این مهمترین چیز است. بچه‌ها در حال حاضر ذهنیت برنده‌ای دارند و این چیزی است که باید مهار کنیم.»

خواندن رکورد 100% لیگ خانگی خود را با شکست کامل 3-0 از دست دادند ساندرلند. گربه سیاه پس از دو ضربه متوالی پاتریک رابرتز، درست قبل از نیمه، به شش تیم برتر صعود کرد.

بعد از نیمه اول چند موقعیت، رابرتز از سمت راست وارد دروازه شد و در دقیقه 39 توپ را فراتر از جو لوملی برای اولین بار در دقیقه 39 پیچید – و دو دقیقه بعد این ترفند را تکرار کرد. جک کلارک در دقیقه 69 از پیروزی مطمئن شد و با سانتر عالی دن نیل به گل رسید.

روترهام پس از پیروزی 3-0 خانگی مقابل در رده نهم قرار گرفت بلکپول. ضربه سر Chiedozie Ogbene در نیمه اول با گل های دیرهنگام وس هاردینگ و جورجی کلی دنبال شد تا تیم صعود کننده از 8 بازی اول خود 13 امتیاز کسب کند – بهترین شروع آنها در یک فصل رده دوم از فصل 1965-1966.

کاونتری دو بار از پشت آمد لوتون برای کسب دومین امتیاز خود در شش بازی اول خود. سه گل در 15 دقیقه اول در خیابان کنیلورث به ثمر رسید که کارلتون موریس میزبان هر دو طرف ضربه ویکتور گیوکرس را زد. میهمانان یک امتیاز سزاوار را از طریق فر کردن خوب گوستاوو هامر در یک ساعت به دست آوردند.

کوئینز پارک رنجرز با پیروزی 2-0 در به راه های پیروزی بازگشت میلوال. پس از نیمه اول بدون گل، چرخش و پایان خیره کننده کریس ویلاک از خارج از محوطه جریمه باعث شد تا تیم میهمان جلو بیفتد و استفان یوهانسن، کاپیتان هوپس، پس از یک کرنر خوب، گلزنی کرد تا دربی لندن در دن به پایان برسد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

جنگ اوکراین: اوکراینی‌های تحت اشغال از فراخوان روسیه و چهار تحول کلیدی دیگر بیم دارند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، 1. ترس از اینکه اوکراینی‌های اشغال …