دخترش می گوید مینی سریال تلویزیونی شین وارن «فراتر از بی احترامی» | شین وارن

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دختر بزرگ شین وارن علیه برنامه هایی برای نمایش زندگی پدرش در یک مینی سریال دو قسمتی صحبت کرده و کانال نه را “فراتر از بی احترامی” خوانده است.

در استوری که روز چهارشنبه در اینستاگرام منتشر شد، بروک وارن، 25 ساله، این شبکه را هدف قرار داد و گفت: «آیا هیچ کدام از شما برای پدر احترام قائل هستید؟ یا خانواده اش؟ چه کسی این همه برای شبکه 9 انجام داد و حالا می خواهید زندگی او و خانواده ما (sic) را 6 ماه پس از فوت او دراماتیک کنید؟ شما فراتر از بی احترامی هستید.»

در مراسم راه اندازی برنامه 2023 در لونا پارک سیدنی در روز چهارشنبه، Nine تایید کرد که این مینی سریال به نام Warnie طی دو شب در سال آینده نمایش داده می شود.

این نمایش را به عنوان ادای احترامی مناسب به یکی از بزرگترین استرالیایی‌های تمام دوران و رویداد درام آن در سال آینده توصیف کرده است.

جزئیات بازیگری هنوز اعلام نشده است. Screentime مینی سریال Nine را با همکاری VicScreen تولید خواهد کرد.

اظهارات بروک به دنبال جشن تولد 53 سالگی پدرش در روز سه شنبه بود. او در اینستاگرام به اشتراک گذاشت: “امروز همیشه روز شما خواهد بود.”

بروک وارن، دختر شین وارن، در مراسم یادبود اسطوره کریکت استرالیا در MCG در 30 مارس 2022 سخنرانی می کند.
بروک وارن، دختر شین وارن، در مراسم یادبود اسطوره کریکت استرالیا در MCG در 30 مارس 2022 سخنرانی می کند. عکس: جیمز راس/EPA

دومین دختر بزرگ او سامر وارن، 20 ساله، گفت که هر کاری می کند تا لبخند بزرگ او را برای آخرین بار ببیند.

“از شما برای 20 سال خاطراتی که با هم به اشتراک گذاشتیم متشکرم. من همیشه آنها را گرامی خواهم داشت،” او در اینستاگرام پست کرد.

جیمز ارسکین، مدیر قدیمی وارن، قبلاً علیه برنامه‌هایی که برای دراماتیک کردن زندگی این بازیکن کریکت طراحی شده بود، صحبت کرده بود و در اوایل سال جاری به News Corp گفت که در مورد این موضوع به رئیس پیتر کاستلو نامه خواهد نوشت.

اندی رایان، رئیس بخش درام ناین، گفت که این برنامه “بیوگرافی گهواره ای تا گور” نخواهد بود.

رایان در ماه آوریل به تلویزیون امشب گفت: “زندگی او بسیار جذاب بود و کار در حال پیشرفت بود.” هر سال که می‌گذرد جذاب‌تر و جالب‌تر می‌شود و این یک تراژدی است که شین خیلی جوان درگذشت. اما هجوم غم و اندوه، ابعاد بیشتری می‌افزاید. او قطعاً ناقص است، اما یک نابغه، یک سرکش و یک شرور.

“رابطه ما با او در آن زمان، و اکنون، فروکش کرده است… ما بهترین و بدترین خود را در او دیده ایم. در اصل، او یک کریکت باز نابغه بود، اما ما نمی خواهیم فقط داستانی درباره یک کریکت باز نابغه بگوییم. او همچنین یک نماد فرهنگی بود، اما ما نمی‌خواهیم فقط درباره یک نماد فرهنگی داستان بگوییم.»

کریکت باز سابق در 4 مارس در جزیره تفریحی تایلندی Koh Samui درگذشت. در اواخر همان ماه یک مراسم یادبود دولتی در MCG برگزار شد.

شین وارن، “پادشاه اسپین”، در 52 سالگی درگذشت – ویدئوی ترحیم

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

خبر خوب: تا سال 2040 ممکن است 90 درصد پلاستیک در اقیانوس ها از بین برود و پیشرفتی برای آلزایمر باشد.

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، این خبر خوب برای امروز است: …