متهمان خودکشی یک متخصص مغز و اعصاب محکوم را “اقدام خودخواهانه” نامیدند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

نیویورک — شش زن که علیه یک متخصص مغز و اعصاب شهادت دادند که متهم به تجاوز جنسی به آنها در حالی که بیماران او بودند، روز چهارشنبه به دادگاه بازگشتند تا علیه او صحبت کنند، این بار در شرایط غیرعادی که آنها آن را یک چرخش بی رحمانه از سرنوشت توصیف کردند.

مقامات می گویند که دکتر ریکاردو کروچیانی مدت کوتاهی پس از محکومیت خود و قبل از اینکه متهمان بتوانند در حکمی که احتمالاً منجر به حبس طولانی مدت شود، اظهارات تأثیرگذاری قربانیان را بدهند، خود را در پشت میله های زندان کشت. یک قاضی روز چهارشنبه از زنان دعوت کرد تا به هر حال در جلسه ای در شهر نیویورک اظهارات خود را بیان کنند، جایی که آنها کروچیانی را یک درنده و ترسو خواندند.

من واقعاً با این واقعیت دست و پنجه نرم می کنم که کروچیانی هرگز به زندان نخواهد رفت. یکی از زنی که می خواست نامش مخفی شود، گفت: … یا هرگز مجازات شوم. او این شانس را از من گرفت تا با او به عنوان یک جنایتکار مجرم روبرو شوم.

او افزود که دکتر “من را به یک معتاد به مواد مخدر تبدیل کرد و سال ها به من تجاوز جنسی کرد.”

کروچیانی، 68 ساله، در ماه ژوئیه به اتهامات متعدد جنایی، از جمله تجاوز جنسی، تجاوز جنسی و اقدام به تجاوز جنسی محکوم شد. او سوء استفاده از بیماران را در حین کار برای چندین ارائه دهنده برجسته مدیریت درد در طول حرفه خود انکار کرده بود.

دادستان ها با ارائه شواهدی مبنی بر اینکه کروسیانی بیماران آسیب پذیر را با تجویز بیش از حد مسکن ها، گاهی اوقات برای درمان جراحات جدی ناشی از خرابی ماشین و سایر تصادفات، مراقبت می کرد، محکوم شدند. متهمان او شهادت دادند که آزار جنسی اغلب پشت درهای بسته در طی قرار ملاقات‌هایی در سال 2013 در یک مرکز پزشکی منهتن رخ داده است، جایی که پزشک خود را افشا می‌کرد و تقاضای رابطه جنسی می‌کرد.

کروسیانی در آگوست گذشته در یک محوطه دوش در مرکز اریک ام. تیلور، زندانی در مجتمع بدنام جزیره ریکرز نیویورک، پیدا شد. مرگ او خودکشی با دار زدن اعلام شد.

هیلاری تولین، متهم، روز چهارشنبه در بیرون دادگاه به خبرنگاران گفت که احساس می‌کند مرگ فرصتی را از او سلب کرده است که رو در رو به دکتر بگوید.

تولین گفت: «من نمی‌خواهم حرف‌ها را خرد کنم. من در مورد 12 سال آزاری که در این دست متحمل شدم، بار را تخلیه می کردم.

یکی دیگر از قربانیان، تری فینیکس، خودکشی کروسیانی را “اقدامی خودخواهانه” خواند که ایمان او را به حرفه پزشکی از بین برد.

فینیکس گفت: “من به خودم اعتماد ندارم که از شکارچیان دور باشم.” “این مورد ثابت می کند که آنها می توانند همه جا باشند.”

آسوشیتدپرس معمولاً افرادی را که می گویند بازماندگان تجاوز جنسی هستند شناسایی نمی کند، مگر اینکه اجازه دهند، کاری که تولین و فینیکس انجام داده اند.

متهمان همچنین از قاضی درخواست کردند که درخواست دفاعی مبنی بر رد محکومیت پزشک را بر اساس ماده قانونی موسوم به «تخفیف مرگ» رد کند.

فرد سوسینسکی، وکیل مدافع، بدون پاسخگویی به اظهارات قربانی، دلایل کوتاهی در حمایت از این درخواست ارائه کرد. سوسینسکی در دادگاه استدلال کرده بود که شهادت زنان غیرقابل اعتماد است و آنها حتی حاضرند برای پشتیبان گیری از گزارش های خود دروغ بگویند.

قاضی گفت که او بعداً در مورد حفظ محکومیت تصمیم خواهد گرفت.

قبل از مرگش، کروچیانی همچنین قرار بود ژانویه آینده به اتهامات فدرال مربوط به آزار و اذیت چندین بیمار در دفاترش در نیویورک سیتی، فیلادلفیا و هوپول، نیوجرسی، در ژانویه آینده محاکمه شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

دو طلا برای خواهر و برادر آبه در حالی که ژاپن به پاکسازی در تاشکند ادامه می دهد

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، در مسابقات جهانی تاشکند 2022، ماریوس …