دنی شوفیلد از سرمربیگری هادرزفیلد پس از 69 روز سرمربیگری اخراج شد | هادرزفیلد

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دنی شوفیلد تنها پس از 69 روز حضور در تیم هادرزفیلد از سمت خود برکنار شد.

تریرها که در رده دوم چمپیونشیپ قرار دارند و شش بازی از هشت بازی ابتدایی خود را باخته اند، پس از شکست خانگی 2-1 سه شنبه مقابل ویگان، پایان دوره کوتاه اسکافیلد را در صبح چهارشنبه اعلام کردند.

در بیانیه باشگاه آمده است: «دنی اسکافیلد امروز از سمت سرمربیگری هادرسفیلد تاون کنار گذاشته شد. همه در باشگاه مایلند از دنی به خاطر تلاش و فداکاری سختش تشکر کنند و برای او بهترین ها را برای آینده آرزو می کنند.

این تصمیم پس از شکست عصر سه شنبه در چمپیونشیپ در خانه ویگان اتلتیک گرفته شد که رکورد ما را در زمان سرمربی دائمی دنی به یک برد و یک تساوی در 9 مسابقه رقابتی رساند.

بعد از بازی اسکافیلد اذعان داشت: «این کار با فشار زیادی همراه است. وقتی در بازی‌ها برنده نمی‌شوید، وقتی بازی‌ها را می‌بازید، فشار زیاد می‌شود و من مسئولیت کامل آن را بر عهده می‌گیرم.» وقتی از او پرسیده شد که آیا احساس می‌کند شغلش در خطر است یا خیر، افزود: «من واقعاً نمی‌توانم به این سؤال پاسخ دهم، این تصمیم شخص دیگری است.»

شوفیلد در 7 ژوئیه به عنوان جانشین کارلوس کوربران منصوب شد – پس از اینکه اسپانیایی پس از شکست فصل گذشته در فینال پلی آف مقابل ناتینگهام فارست کنار رفت – که بخشی از کادر مربیگری کوربران بود. این بازیکن 42 ساله 285 بازی برای باشگاه یورکشایر در یک دهه بازی از سال 1998 انجام داد.

مربیان نارسیس پلاک و پل هارسلی به طور موقت برای بازی خانگی شنبه برابر کاردیف مسئولیت خواهند داشت.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اگر در بریتانیای کبیر اجرا شود، قطع برق سه ساعته چگونه کار می کند؟ | خدمات رفاهی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، مردم انگلستان، اسکاتلند و ولز پس …