پولیتانوی ناپولی به مقاومت رنجرز 10 نفره پس از قهرمانی های مک گرگور پایان داد | لیگ قهرمانان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

رکورد 11 گل خورده و هیچ گلی در سه بازی هرگز نمی تواند نوید خوبی برای مربی رنجرز باشد. با این وجود، در یک شب کنجکاو در ایبروکس، جیووانی فن برونکهورست از رقابت تیمش مقابل ناپولی قبل از اینکه رنجرز به 10 نفر کاهش یابد، دل خوش کرد.

ناپولی در نهایت به عنوان برنده شایسته ظاهر شد، اما بوی جنجال از لحظه اخراج جیمز ساندز فضای گوان را پر کرد. رنجرز بر خلاف شرمساری که با شکست 4-0 پشت سر هم مقابل آژاکس و سلتیک متحمل شد، احساس اشتباه کرد.

وین رونی آخرین باری که ایبروکس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا بازی کرد، یک برنده دیرهنگام را از روی نقطه پنالتی برای منچستریونایتد به ثبت رساند. تقریباً 12 سال بعد، جریمه ها بازگشت رنجرز به این محیط را مشخص کرد.

آلن مک گرگور دو بار پیوتر زیلینسکی را از فاصله 12 یاردی رد کرد – هافبک لهستانی دستور داشت ضربه نقطه‌ای خود را دوباره بزند – قبل از اینکه متئو پولیتانو از همان موقعیت اشتباهی مرتکب نشود. ناپولی دارای سکویی بود که از آن برتری خود را به خانه فشار داد.

فان برونکهورست گفت: «تا زمانی که کارت قرمز دریافت کرد، فکر می‌کردم که یک بازی واقعا سخت را به ناپولی دادیم. من فکر نمی کنم شکست 3-0 تفاوت کیفیت امروز را منعکس کند. نحوه این شکست به وضوح با دو شکست اخیر متفاوت بود. نکته منصفانه بود.

مرگ ملکه ناگزیر در Ibrox بیش از بسیاری از زمین های فوتبال دیگر در سراسر بریتانیا ثبت شد. هویت فرهنگی رنجرز به طور ذاتی با بریتانیایی بودن و به نوبه خود خانواده سلطنتی مرتبط است. یک نمایشگر بزرگ تیفو با ظهور تیم ها به ملکه ادای احترام کرد.

یک دقیقه سکوت کامل با پخش God Save The King بر روی سیستم بلندگوی استادیوم شکسته شد. با توجه به توصیه های ارائه شده به باشگاه های بریتانیایی قبل از بازی های این هفته لیگ قهرمانان، باید دید که آیا یوفا در برابر آن اقدام خواهد کرد یا خیر.

طرفداران رنجرز قبل از شروع بازی، بنری را برای ادای احترام به ملکه الیزابت دوم به نمایش می گذارند.
طرفداران رنجرز قبل از شروع بازی، بنری را برای ادای احترام به ملکه الیزابت دوم به نمایش می گذارند. عکس: لی اسمیت/ اکشن تصاویر/ رویترز

مسابقه با سرعت دیوانه کننده آغاز شد. رنجرز باید در عرض 30 ثانیه جلوتر می رفت، آلفردو مورلوس به جای آن که از یک سانتر جیمز تاورنیه به بیرون دروازه می رفت. زیلینسکی با یک ضربه نیمه والی، پست سمت راست مک گرگور را ترک کرد.

اسکات آرفیلد، الکس مرت را مجبور کرد تا از راه دور یک دفع خوب داشته باشد و پاسخ ناپولی از طریق جیووانی سیمئونه رسید. مک گرگور به شدت از دروازه خود دور شد تا مهاجم را رد کند.

فان برونکهورست با انتخاب خود در اینجا بسیاری از اصول راهیابی فصل گذشته به فینال لیگ اروپا را پذیرفته بود. در واقع، این یک کیفرخواست اهانت آمیز برای جذب تابستانی رنجرز است که حتی یک بازیکن که در آن پنجره وارد شده بود در ترکیب اصلی حضور نداشت.

یک ضربه آزاد زیبای زیلینسکی به نحوی باعث فرار همه هم تیمی هایش شد و خویچا کواراتسخلیا شوت خود را به بیرون زد، اما در غیر این صورت، دفاع میزبان در قسمت اعظم نیمه اول به طرز تحسین برانگیزی کنار آمد. برای اولین بار در سه بازی، رنجرز در وقت استراحت مورد تشویق قرار گرفت.

رنجرز وقت دوم را به روشی مشابه اول باز کرد. این بار این آرفیلد بود که پس از اینکه تاورنیه از فاصله 10 یاردی به او ضربه ای مجانی در دروازه داد، ولخرج شد.

قرار بود جنجال به دنبال داشته باشد. ساندز برای بیرون آوردن سیمئونه پس از اینکه مهاجم ناپولی روی پاس باشکوه زیلینسکی چسبید، کارت زرد دوم را دریافت کرد. مک گرگور پنالتی زیلینسکی را به ثمر رساند اما پولیتانو وارد دروازه شد و توپ برگشتی را از تنگ ترین زوایا به خانه برد. VAR موارد متعدد تجاوز را مشخص کرد، از این رو به زیلینسکی گفته شد که دوباره تلاش کند. او برای دومین بار ضربه ای را به سمت راست مک گرگور زد. و با همین نتیجه این بار هیچ بازیکن ناپولی برای تبدیل توپ شل حاضر نشد. ایبروکس نفس راحتی کشید، اما نگرانی از رویارویی با رهبران سری آ برای نیم ساعت در حالی که یک مرد کوتاه بود.

آلن مک گرگور پنالتی پیوتر زیلینسکی را مهار کرد.
آلن مک گرگور پنالتی پیوتر زیلینسکی را مهار کرد. عکس: اندرو میلیگان / PA

مهلت فقط برای رنجرز مختصر بود. ضربه کواراتسخلیا توسط بورنا باریسیچ کنترل شد و زیلینسکی گزینه هوشمندانه ای را برای دور ماندن از سومین پنالتی شب در اختیار گرفت. در عوض، پولیتانو توپ را در سمت چپ مک گرگور فرو کرد.

ناپولی درخشش را به خط امتیاز اضافه کرد. جاکومو راسپادوری یک حرکت نرم را انجام داد و تانگوی اندومبله پس از اینکه گلن کامارا ارزان قیمت توپ را واگذار کرد، به خانه برگشت. راهپیمایی ناپولی

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مناظره ران جانسون و ماندلا بارنز در رقابت های سنا ویسکانسین

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، سیل تبلیغات تلویزیونی توسط آقای جانسون، شاید …