گراهام پاتر در اولین بازی چلسی پس از تساوی سالزبورگ ناامید ترک شد | لیگ قهرمانان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بعد از همه چیزهایی که در یک هفته گذشته اتفاق افتاده است، همه تحولات ناشی از اخراج توماس توخل، چلسی به چیزی در اینجا نیاز داشت. گراهام پاتر اینجا به چیزی نیاز داشت. این اولین تجربه سرمربی جدید از بازی در لیگ قهرمانان اروپا بود، جزئیاتی که صعود ناگهانی او را برجسته کرد. برای او یک شب وحشی خواهد بود.

در بیشتر نیمه دوم، به نظر می‌رسید که رحیم استرلینگ کار پاتر را آغاز کرده است. وینگر با چرخاندن گل میخ هایش برای تنظیم توپ و چرخاندن کفش راستش، گوشه دور تور ردبول سالزبورگ را پیدا کرد و چلسی می تواند نقطه اشتعال مشابهی را برای رقابت های لیگ قهرمانان اروپا احساس کند – پس از ضربه روحی ناشی از شکست. در دیناموزاگرب

سالزبورگ ایده های دیگری داشت. همانطور که پاتر بازیکنان خود را به شکل‌های جدید هدایت می‌کرد، نبردی برای انسجام بود و مشت مکنده از راه می‌رسید. تیاگو سیلوا یک مطالعه موردی در نحوه دفاع بود، مدلی از خونسردی، شنیدن تمجید از طرف پشتیبانی خانگی. سپس او اشتباه کرد.

توپ در سمت چپ دفاع چلسی برنده شد، فقط او چالش خود را روی بازیکن تعویضی اشتباه انجام داد، جونیور آدامو و سالزبورگ وارد شدند. آدامو از پایین عبور کرد، نوآ اوکافور حرکت خود را انجام داد و ضربه او از سزار آزپیلیکوئتا منحرف شد. . چلسی تلاش کرد تا جمع شود اما فشار دیرهنگام آنها نتیجه ای نداشت. برای پاتر، فقط ناامیدی وجود داشت.

در شمارش معکوس برای شروع بازی، فرار از جو آرامی که به تماشای نمایش چسبیده بود، غیرممکن بود. موسیقی آهسته و کسالت بار، جک های اتحاد پشت یکی از دروازه ها آویزان است. بر روی یک بنر نوشته شده بود: «عالیحضرت را پاره کنید».

این یک جفت بازنشسته چلسی بودند که ابتدا از تونل بیرون آمدند تا تاج گل بگذارند و صدای بلند خدا حفظ کن ملکه را از هر دو طرف پخش کردند – در غیاب یوفا که اجازه پخش سرود ملی را بر روی سیستم PA داده بود.

بنری ادای احترام به ملکه را در استمفورد بریج نشان می دهد.
بنری ادای احترام به ملکه را در استمفورد بریج نشان می دهد. عکس: مایک هویت/گتی ایماژ

ورودی پاتر تعریف کم‌کلید بود – از سر ناچاری. او با پوشیدن کت و شلوار مشکی و کراوات، به سمت چپ به قسمت فنی خود رفت و در آنجا برای مدت کوتاهی هر چهار گوشه ورزشگاه را تشویق کرد. پاسخ مناسب بود.

اولین ترکیب پاتر در چلسی شامل سه مدافع کناری بود – سزار آزپیلیکوئتا در کنار تیاگو سیلوا بود – و هافبک‌های میانی، وسلی فوفانا و کالیدو کولیبالی که در تابستان با مجموع هزینه 108.8 میلیون پوند روی نیمکت به خدمت گرفتند. بن چیلول در آنجا به آنها پیوست.

چیزی که از دویدن اولیه قابل توجه بود این بود که دفاع کناری، ریس جیمز، چقدر در سمت راست بازی می کرد، که به میسون مانت اجازه داد جلوتر از او و کای هاورتز از نقش شماره 10 پرسه بزند. سیستم سیال بود. پاتر خواهان اطمینان از توپ، اعتماد به نفس برای بازی در شرایط سخت است، اما کپا آریزابالاگا با یک پاس سنگین به جورجینیو در لبه منطقه، تقریباً تیمش را مهار کرد. بنجامین سسکو برای بردن توپ به داخل پرید و سالزبورگ طوری به نظر می رسید که آنها در بازی هستند. هر چند سسکو به دلیل یک خطای نرم جریمه شد.

عمل در نیمه اول پر پیچ و خم شد و سالزبورگ درگیری فیزیکی را انجام داد، به ویژه از طریق Sesko و Strahinja Pavlovic، چهره های برجسته در جلو و عقب. در 21 دقیقه وقت برای حمایت خانگی برای ادای احترام به سلف پاتر، توشل وجود داشت. او دومین قهرمانی چلسی در لیگ قهرمانان اروپا را در سال 2021 کسب کرده بود. آنها دیگر سوپر تامی توخل را ندارند اما او همیشه در محبت های آنها جایی خواهد داشت. پاتر باید آن را به دست آورد.

چه چیزی در زمین اینجا شگفت‌انگیز بود؟ هیچی، صادقانه بگویم. نه با تاریخچه چلسی و نه با توجه به اتفاقات یک هفته گذشته که مالکان جدید باشگاه پس از سه باخت در این فصل، سرمربی قهرمان لیگ قهرمانان اروپا را برکنار کردند و ریسک حساب شده ای را روی یک تازه کار مدیریتی در این سطح انجام دادند.

چلسی تلاش کرد تا قبل از وقفه، نقاط را به هم بپیوندد تا نکات واضحی ایجاد کند. بارها از منظر چلسی، اقدام نهایی نادرست بود یا سالزبورگ بدن را در راه قرار داد. جیمز از پاولوویچ دور شد اما سانتر او خیلی دور از پیر امریک اوبامیانگ بود. رحیم استرلینگ مرد خود را از طرف دیگر مورد ضرب و شتم قرار داد اما تحویل او نتوانست هدف خود را پیدا کند.

بهترین افتتاحیه چلسی در نیمه اول به Mason Mount رسید. او از لبه‌ی منطقه به‌وسیله صدا می‌زد، در حالی که آریزابالاگا باید هوشیار بود تا یک بیگودی را از سسکو دور کند.

پاتر استرلینگ را بلند و گسترده در سمت چپ سنجاق کرد و تلاش برای دسته‌بندی سازند پرفراز و نشیب بود. در نیمه دوم بیشتر شبیه 3-5-2 به نظر می رسید، مارک کوکورلا در سمت چپ خط دفاعی و متئو کواچیچ به عنوان یکی از شماره 8 ها بالا می رفت. هاورتز را رها کردند تا فضاهای اطراف اوبامیانگ را که یک یارد دورتر از سرعت بود استشمام کند.

هنگامی که موفقیت به دست آمد، همه چیز در مورد رانندگی جیمز – موضوع شب – و صلیب جستجوی کوه از سمت راست بود. اما سالزبورگ از بازی های تکراری لذت نخواهد برد، به خصوص هاف میانی، برناردو، که ضربه خود را از دست داد و اجازه داد که توپ به سمت استرلینگ برود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

آیا بادهای سیاسی دوباره به نفع جمهوری خواهان می وزد؟

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، نشانه هایی از انحراف به سمت مسائلی …