دستیار سابق اندرو کومو به اتهام آزار جنسی شکایت کرد | اخبار آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یکی از دستیاران سابق فرماندار سابق نیویورک، اندرو کومو، چهارشنبه از او شکایت کرد و گفت که او را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده و پس از اینکه او دومین زنی شد که علنا ​​او را به بدرفتاری متهم کرد، آبروی او را لکه دار کرد.

شکایت شارلوت بنت که در یک دادگاه فدرال در شهر نیویورک تنظیم شده است، بسیاری از ادعاهایی را که او در یک سال و نیم از زمانی که برای اولین بار شروع به بیان داستان خود کرده است، به طور علنی در مورد آن صحبت کرده است.

او گفت که فرماندار او را در معرض پیشرفت‌های ناخواسته قرار داد، از جمله به او گفت که “تنها” است و در جستجوی دوست دختر است و از او پرسید که آیا حاضر است با یک مرد مسن‌تر رابطه جنسی داشته باشد.

این شکایت حداقل دومین شکایتی است که توسط یکی از چندین زن که کومو را قبل از رسوایی که منجر به استعفای او در تابستان گذشته به آزار و اذیت جنسی متهم شده بود، مطرح کرد. بنت همچنین از سه دستیار کومو شکایت کرده است.

این شکایت به دنبال خسارت نامشخصی است و می‌گوید که بنت پس از رگبار اظهارنظرهای نامناسب فرماندار که شغل او را به‌عنوان مشاور سیاست‌های بهداشتی در دولت فرماندار خراب کرد، اضطراب تقریباً ناتوان‌کننده، علائم افسردگی و یک اختلال عصبی را تجربه کرد.

در بیانیه ای، ریتا گلاوین، وکیل کومو گفت که کومو «همیشه گفته است که کسی را مورد آزار و اذیت قرار نداده است و هر روز که می گذرد، اطلاعات بیشتری کشف می شود که نشان می دهد چگونه شواهد و مدارک به نفع فرماندار سرکوب شده و حقایق مهم نادیده گرفته شده یا حذف شده است. شاهد اعتبار.»

او افزود: “ما آنها را در دادگاه خواهیم دید.”

کومو پس از آن استعفا داد که دادستان کل نیویورک نتایج تحقیقاتی را منتشر کرد که به این نتیجه رسید که کومو حداقل 11 زن از جمله بنت را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است.

این زنان گفته بودند که در معرض بوسه ها و لمس های ناخواسته یا اظهار نظرهای نامناسب در مورد ظاهر و زندگی جنسی خود قرار گرفته اند. یکی از دستیاران شکایتی کیفری ارائه کرد و مدعی شد که کومو به سینه او دست زده است. این اتهام بعداً توسط دادستان منطقه آلبانی، که به عدم وجود مدرک اشاره کرد، کنار گذاشته شد. کومو این ادعا را رد کرد.

بنت نقش مهمی در سقوط کومو داشت. در زمانی که او اتهامات خود را مطرح کرد، تنها یک زن دیگر به نام لیندزی بویلان علناً در مورد آزار و اذیت فرماندار صحبت کرده بود.

بنت با افزودن صدای خود، زنان دیگر را ترغیب کرد تا صحبت کنند.

بنت بعداً به آسوشیتدپرس گفت: «من واقعاً می‌ترسیدم جلو بیایم. اما چیزی که حتی در آن لحظه ترس به من اطمینان داد این بود که زنانی قبل از من بودند … [it wasn’t] شارلوت در مقابل فرماندار، اما یک حرکت، در حال حرکت به جلو. و من یک اتفاق کوچک و یک تکه کوچک حسابرسی با سوء رفتار جنسی، در محل کار و جاهای دیگر هستم.

هنگامی که بنت در ابتدا داستان خود را برای نیویورک تایمز گفت، به نظر می رسد کومو اذعان کرد که او را با اظهارنظرهای نامناسب برای محل کار آزار داده است، اما منکر این شد که او دست به پیشبرد جنسی زده است. او ادعا کرد که بنت نظرات خود را اشتباه تفسیر کرده است.

بنت که زمانی که برای کومو کار می کرد 25 ساله شد، گفت که شکی ندارد که نظرات کومو، که برخی از آنها به صورت زمزمه ای بیان شده بود، برای بررسی علاقه او به یک رابطه جنسی بوده است.

شکایت بنت یک روز پس از آن صورت گرفت که کومو یک شکایت اخلاقی علیه لتیتیا جیمز، دادستان کل نیویورک ارائه کرد و مدعی شد که تحقیقات آزار جنسی که او علیه فرماندار به راه انداخته بود، مغرضانه بوده و قصد داشت او را از سمت خود براند.

در ماه فوریه، یکی از نیروهای پلیس ایالت نیویورک از کومو شکایت کرد که گفت کومو او را در معرض اظهارات جنسی قرار داده و گاهی دست یا انگشتانش را روی شکم و پشتش می‌کشد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

نسل بعدی 2022: 20 نفر از بهترین استعدادهای باشگاه های لیگ برتر | انبار مهمات

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اعتبار عکس: آرسنال اف سی/گتی ایماژ; …