بازی خانگی ورچستر مقابل اکستر در مورد دستمزدها و قبوض پرداخت نشده با شک و تردید است | ورچستر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بازی خانگی ورچستر مقابل اکستر در روز یکشنبه در مورد دستمزدهای پرداخت نشده به پرسنل و صورتحساب های تامین کنندگان با تردید جدی است در حالی که مالکان چهارشنبه شب اذعان داشتند که فروش باشگاه تکمیل نشده است.

وریرز قرار است اولین بازی خانگی فصل خود را در روز یکشنبه مقابل اکستر برگزار کند، اما تامین کنندگان که باید یک روز مسابقه را در Sixways برگزار کنند، مهلتی را تا ساعت 5 بعدازظهر روز چهارشنبه برای پرداخت پول تعیین کرده بودند. شخصیت های ارشد باشگاه به طور جداگانه خواستار پرداخت حقوق معوقه کارکنان – که برخی از آنها هنوز هیچ یک از دستمزدهای ماه اوت را دریافت نکرده بودند – ابتدا پرداخته بودند.

مشخص است که مهلت ساعت 5 بعدازظهر آمد و رفت و اگر ورچستر نتواند آن پرداخت ها را به موقع برای اجرای مسابقه یکشنبه ارائه کند و مجبور شود آن را از دست بدهد، به اکستر پنج امتیاز تعلق می گیرد. مالکان باشگاه جیسون ویتینگهام و کالین گلدرینگ روز سه‌شنبه اعلام کردند که با شرایط فروش به توافق رسیده‌اند و این امر باعث خوش‌بینی نسبت به آینده کوتاه‌مدت و بلندمدت باشگاه شده است، اما فاش کردند که این معامله در دست نمایندگان قانونی هر دو طرف است.

در همین حال، مدیر باشگاه راگبی استیو دایموند گفت: “اگر به مردم دستمزد پرداخت نشود و به تامین کنندگان پول پرداخت نشود، از نظر تدارکاتی فکر نمی کنم بازی ادامه پیدا کند. بیایید امیدوار باشیم که یک سحر کاذب دیگر نباشد. این مردم [buyers] باید تحویل بدهند و من فکر می‌کنم آنها در آخرین تنگنای آن هستند. اگر آنها نباشند، احتمالاً دیگر جلوی شما نخواهم نشست. این واقعیت آن است. اگر معلوم شود که یک داستان خروس و گاو نر است، این آخر هفته در شست‌وشو منتشر می‌شود، زیرا ما بازی نمی‌کنیم.»

روز سه‌شنبه، ویتینگهام و گلدرینگ گفتند که از نزدیک با خریدارانی که ناشناس باقی مانده‌اند، کار می‌کنند تا «سپرده‌ای فوری» را برای پوشش هزینه‌های عملیاتی مورد نیاز برای برگزاری مسابقات آخر هفته تضمین کنند – تیم زنان ورچستر نیز قرار است روز شنبه میزبان هارلکین‌ها باشد. و همچنین دستمزد معوقه

در بیانیه‌ای که چهارشنبه شب منتشر شد، مالکان اعلام کردند: “ووستر وریرز همچنان منتظر امضای نهایی سران قرارداد در مورد توافق فروش باشگاه به یک خریدار است. قرارداد با وکلای طرف های مربوطه باقی می ماند اما امضای سران شرایط قبل از انجام فروش الزامی است. ما قدردانی می‌کنیم که این تاخیر برای کارکنان، حامیان و حامیان وفادار ما ناامیدکننده است و از آنها برای صبر مداومشان در این شرایط چالش‌برانگیز تشکر می‌کنیم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اخبار لیگ برتر، Lionesses – USA در ومبلی: شمارش معکوس فوتبال آخر هفته – زنده | فوتبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …