فینال مقدماتی AFL پر از احتمال با تاریخ نهایی بزرگ برای گرفتن | AFL

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دبلیووقتی کالینگوود در دور 22 مقابل سیدنی شکست خورد، این حس به پایان رسیده بود. بله، آنها 10 برد متوالی با اختلاف 79 امتیازی جمع آوری شده بودند، اما باخت 27 امتیازی پس به پست ثابت کرد که خانه همیشه برنده است.

هنگامی که کریگ مک‌ری پاسخ داد و گفت که او «واقعاً ضعیف» مربیگری می‌کند و نتوانست به‌درستی ابعاد زمین را محاسبه کند، بوی شاه ماهی به گوش می‌رسد. به هر حال SCG در هر دو انتها و هر دو بال فقط دو و چند متر کوتاهتر است. در عوض، آن را مانند ترفند یک شعبده باز صحنه ماهرانه احساس می کرد.

او به بازیکنانش می گفت من به شما ایمان دارم. مک‌ری سرچشمه باوری است که به تیمش اجازه می‌دهد با انرژی ناامیدانه و شناور بازی کند. آنها بازی را با چنان سرعت سرسام آوری انجام می دهند، به راحتی می توان تصور کرد که جک کریسپ در حال حرکت رو به جلو است و فریاد می زند “به کار خود ادامه بده!”.

یک فوریت غیرقابل انکار برای Collingwood وجود دارد. آنها تیمی هستند که توپ را در حرکت نگه می دارند. آنها بیشتر از روی زمین بازی می کنند، از راهرو بیشتر استفاده می کنند، از موقعیت ها استفاده می کنند و بهترین استفاده را از آنها می کنند. در بازی‌ای که به ساختار متکی است، بازی Pies کیفیت هر چیزی که در مورد موسیقی عالی فوق‌العاده است را به خود گرفته است – دیوانه و غیرقابل پیش‌بینی است، اما در تمام مدت تحت کنترل هنرمند است. تا زمان ماندگاری از آن لذت ببرید.

متیو لوید، قهرمان اسبق اسندون، گفت: “شاید یک یا دو سال در سفر فوتبال خود به سر می برید، اگر خوش شانس باشید، این احساس را نسبت به مربی و محیط خود دارید.” “تا زمانی که آن را دارید از آن نهایت استفاده را ببرید و کالینگوود مطمئناً در حال حاضر این کار را انجام می دهد.”

از زمان باخت به سیدنی، افراد بیشتری به پای ها اعتقاد پیدا کردند. اینکه کالینگوود از رده هفدهم به چهار تیم برتر رسیده بود، در ابتدا برای اکثر طرفداران فوتبال یک کنجکاوی سرگرم کننده بود، زیرا وقتی بازی آنها در معرض فینال قرار گرفت، هرگز به عنوان یک تهدید واقعی برتری در نظر گرفته نشدند. از آن زمان، اردک زیاد و شام زیاد بوده است. آنها فقط دو برد با نامحتمل ترین پرچم ها فاصله دارند.

هیچ چیز آنها را از بازی‌های مورد علاقه‌ی برتری که کمتر از دو دقیقه بازی کردند، جدا نمی‌کرد. و در آخر هفته‌ای که به تازگی رفته است، آن‌ها با وجود پیامدهای حذف، هیچ‌کدام از گستاخی یا نترسی خود را از دست ندادند. بازیکنان در حالی که در مسابقه می دویدند می خندیدند، قبل از اینکه در یک بازی که به سختی به یک مسابقه صعود می کرد، Fremantle را از پا درآورند.

مک‌ری گفت: «ما در آن هستیم تا آن را ببریم. او مردی است که به نظر می‌رسد درک می‌کند که باور اعتماد نکردن به آنچه وجود دارد – یعنی خوب، یک جورهایی بی‌معنی – در مورد چیزهایی است که ممکن است.

اگر شباهتی بین کالینگوود و بریزبن وجود دارد، باور است. در گرفتن (و ساختن) شانس های خود. اگرچه به اندازه کالینگوود پایدار نیست، اما باور شیرها پس از شکستن یک هودو هشت ساله MCG علیه نخست‌وزیر مدافع در جمعه شب غیرقابل انکار است.

سی دقیقه بعد، شما به بریزبن فرصت ضربه زدن را نمی دادید. آنها از هر نظر پیشی گرفته بودند و بدون اسکار مک اینرنی (تصادف مغزی) و جو دانیهر (تولد اولین فرزند)، در راه سومین چکش کاری خود به دست دیس بودند.

اما داین زورک، کاپیتان بریزبن، هرگز باور خود را از دست نداد، هیو مک‌کلاگیج یا جارود بری نیز باورشان را از دست ندادند. بری بازی حرفه‌ای خود را انجام داد و 26 امتیاز و 8 امتیاز او به بیان داستان تأثیری که او داشت نزدیک نیست. پرخاشگری او ملبورن را ناآرام کرد و تقریباً به قیمت از دست دادن بازی جمعه شب تمام شد، با محرومیت یک بازی از سوی افسر بازبینی مسابقات در دادگاه تجدید نظر پس از اینکه یک جراح مغز و اعصاب دست در صورت کلایتون الیور را “ضروری” توصیف کرد. در این مرحله، مناسب است توجه داشته باشیم که الیور ساعد خود را روی گلوی بری گذاشته بود.

بریزبن برای پایان دادن به 14 برد متوالی جیلونگ به جنگ طلبی بری و بیشتر نیاز دارد. گربه‌ها در قدرت کامل هستند، از نعمت خداحافظی و شاید بهترین بازیکن رقابت در جرمی کامرون برخوردارند، کسی که توانایی از دست دادن حریف را برای یافتن زمان و مکان دارد.

کار کالینگوود در SCG در شنبه شب آسان تر نیست. قوها 8 برد متوالی کسب کرده اند و همچنین با برتری یک هفته تعطیلی در قدرت کامل هستند. آنها تام پاپلی دارند، آلیاژی از سرعت و قدرت، و نوع بازیکنی که می تواند پشت شش پای پای ها را به دردسر بیندازد. آنها همچنین لنس فرانکلین را در اختیار دارند که پس از انجام تنها دو ضربه مقابل ملبورن در چند هفته پیش، به دنبال تحمیل زودهنگام است. او در سن 35 سالگی به احتمال زیاد به آخرین شانس خود برای سومین مقام نخست وزیری نگاه می کند.

باور فقط شما را تا این حد دور خواهد برد و برای حامیان کالینگوود و بریزبن این آخر هفته، ممکن است بیشتر یک اصل اعتقادی باشد، که HL Mencken گفت: «ممکن است به طور خلاصه به عنوان یک باور غیرمنطقی در وقوع امر نامحتمل تعریف شود». که می تواند AFL را در سپتامبر تعریف کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مسابقه ورزشی هفته: لیگ قهرمانان، تقلب و گوشه فرهنگ لغت

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، چه کسی هت تریک کرد؟ چه …