سرنا ویلیامز بازگشت تام برادی را تمجید می کند زیرا می گوید در حال “تکامل” است نه بازنشستگی | سرنا ویلیامز

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

سرنا ویلیامز می‌گوید پس از بازی در مسابقه‌ای که احتمالاً آخرین مسابقه رقابتی تنیس او خواهد بود، «آرام نخواهد شد» و اکنون می‌تواند برای «چیزهایی که سال‌ها می‌خواهم انجام دهم» وقت پیدا کند.

قهرمان 23 گرند اسلم گفت که گزارش “بازنشستگی” او از این ورزش “بیشتر تکامل سرنا” بود و زمان آن فرا رسیده بود که دیگر علایق خود را کشف کند.

این بازیکن 40 ساله در اوایل این ماه پس از باخت در سه ست مقابل آژلا توملیانوویچ، از دور سوم مسابقات اوپن آمریکا کنار رفت.

او در مورد حرفه تنیس خود در برنامه The Tonight Show with Jimmy Fallon گفت: “من فکر می کنم بازنشستگی چیزی است که درآمد فوق العاده ای دارد و مردم واقعا برای آن سخت کار می کنند.

احساس می‌کنم در سنی هستم که قطعا چیزهای بیشتری برای دادن دارم و چیزهای بیشتری می‌خواهم انجام دهم، بنابراین قرار نیست آرام باشم، چیزهای بیشتری برای من وجود دارد. من احساس می‌کنم این بیشتر تکامل سرنا است.»

ویلیامز به دور از تنیس علایق تجاری دارد و درباره مادر شدن دوباره صحبت کرده است.

او گفت: “چیزهای زیادی وجود دارد که من برای سال ها می خواستم انجام دهم و برای مدت طولانی آنقدر به تنیس علاقه داشتم که هرگز آنها را انجام ندادم.” “اکنون زمان آن است که من شروع به لذت بردن از این چیزها کنم.”

او که توسط فالون در مورد بازگشت احتمالی به ورزش خود، شبیه به تام بردی، ستاره NFL، آزار می‌داد، پاسخ داد: «تام بردی یک روند شگفت‌انگیز را آغاز کرد. این چیزی است که می خواهم بگویم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ورشکستگی شرکت ها در انگلستان و ولز به بالاترین حد در 13 سال گذشته رسید | اقتصاد

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، بر اساس آمارهای رسمی، تعداد ورشکستگی …