شاختار دونتسک – سلتیک: لیگ قهرمانان اروپا – زنده | لیگ قهرمانان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

ماریان شوید از شاختار نمی تواند طرفدار بریت پاپ باشد وگرنه او مطمئناً روی پیراهن شماره 7 اصرار می کرد. او 9 می پوشد، بنابراین، “Going for Goal(d)” خواهد بود. او امشب یک نکته برای اثبات دارد، چرا که در طول مدت کوتاهی که چند سال پیش در سلتیک داشت هرگز به او فرصت داده نشد.

پوشش BT آغاز شده است و ما می بینیم که هواداران سلتیک در حال پرسه زدن در ورشو هستند. عصر دلپذیری به نظر می رسد این منطقه برای برخی از آن هواداران مسافرتی آشنا خواهد بود زیرا سلتیک با لژیا ورشو در همین استادیوم در یک گواهی پیش فصل برای دروازه بان آرتور بوروچ (اکنون 42 ساله) در ماه ژوئیه بازی کرد. نتیجه: 2-2.

با برگزاری این دیدار در لهستان، شاختار مجبور شد از برتری خانگی چشم پوشی کند و این شانس را توضیح می دهد.

سلتیک با شاختار 2/1 و تساوی 5/2 در 5/4 شانس قهرمانی است.

حتماً چند جناس خوب در دور زدن وجود داشته است زمانی که این دو آخرین بار مانند ماسیمو دوناتی برای دونتسک با یک برنده در مرحله گروهی دیدار کردند. گوردون استراکان در آن پیروزی خانگی 2-1 15 سال پیش سرمربی سلتیک بود. شاختار در دیدار خانگی 2-0 پیروز شده بود.

این دو تغییر برای سلتیک است از تیمی که به رئال مادرید باخت. کیوگو فوروهاشی جایگزین جورگوس جیاکوماکیس در خط حمله می شود در حالی که خرید جدید تابستانی سعد هاکسابانوویچ به جای لیل آبادا وارد می شود.

شاختار، همانطور که انتظار داشتید بدون مصدومیت جدید، به همان تیمی که لایپزیگ را 4-1 شکست داد، می ماند.

اخبار تیم

شاختار: تروبین، بوندار، استپاننکو، سوداکوف، شوید، مودریک، زوبکوف، بوندارنکو، ماتوینکو، تیلور، کونوپلیا
زیرمجموعه ها: شوچنکو، پیاتوف، ترائوره، کریتسف، سیکان، میخایلیچنکو، کریسکف، جوراسک، توپالوف، اوچرتکو، کوزیک، پتریاک

سلتیک: هارت، تیلور، جنز، کیوگو، هاکسابانوویچ، جوتا، کارتر-ویکرز، اوریلی، هاته، مک گرگور، ژورانوویچ
ذخیره ها: بین، سیگریست، جیاکوماکیس، آبادا، موی، ترنبول، برنابی، ابیلدگارد، مائدا، فارست، رالستون، ولز

مقدمه

هواداران سلتیک هفته گذشته در افتتاحیه لیگ قهرمانان اروپا در خانه مقابل رئال مادرید، جرأت کردند رویاپردازی کنند. در 0-0، کاپیتان کالوم مک گرگور درون تیرک مادرید را شکست و موقعیت های دیگری نیز وجود داشت.

نتیجه نهایی 3-0 خشن بود، اما شاید یادآوری مهمی باشد که آنها در این سطح با چه چیزی روبرو هستند. خاموش کردن به مدت 10 یا 15 دقیقه می تواند کشنده باشد.

پس از دیگ سر و صدا در سلتیک پارک، دومین بازی گروه F آنها در شرایط بسیار متفاوتی انجام می شود زیرا آنها برای رویارویی با شاختار دونتسک به ورشو سفر می کنند. با توجه به تهاجم نظامی روسیه، شاختار بازی های خانگی خود در لیگ قهرمانان را در لهستان برگزار می کند.

در کمال تعجب، با توجه به ناراحتی، اختلال و از دست دادن بازیکنان کلیدی از ترکیب خود، شاختار گروه را با پیروزی 4-1 خارج از خانه در RB لایپزیگ آغاز کرد. آنها را خوشحال کرد اما این نتیجه فشار بیشتری را روی سلتیک وارد می کند. این بازی‌ای است که Bhoys واقعاً نمی‌توانند از پس آن برآیند، اگر بخواهند با امید واقعی برای رسیدن به مرحله حذفی به خانه بروند.

شروع در Stadion Wojska Polskiego ساعت 17:45 BST است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اخبار لیگ برتر، Lionesses – USA در ومبلی: شمارش معکوس فوتبال آخر هفته – زنده | فوتبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …