آمارهای سرشماری نشان می دهد که نرخ فقر کودکان در ایالات متحده در سال 2021 به نصف کاهش یافت | اخبار آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آمارهای سرشماری جدید نشان می دهد که نرخ فقر کودکان در ایالات متحده در سال 2021 تقریباً به نصف کاهش یافت که عمدتاً به لطف افزایش اعتبار مالیاتی کودکان است.

نرخ فقر کودکان در مقایسه با 9.7 درصد در سال قبل از آن به 5.2 درصد کاهش یافت.

کارشناسان خاطرنشان کردند که افزایش اعتبارات مالیاتی کودکان، منابع بسیار مورد نیاز را در طول همه‌گیری کووید-19 برای خانواده‌های کم درآمد فراهم کرد.

چاک مار، معاون سیاست مالیاتی فدرال در مرکز اولویت‌های بودجه و سیاست، به اینسایدر گفت: «موفقیت سیاست‌ها به این شکل است. “این یک دستاورد تاریخی برای کاهش فقر کودکان به میزان بی سابقه ای بود که ناشی از افزایش اعتبار مالیاتی کودکان بود.”

داده‌های جدید از آمار اندازه‌گیری فقر تکمیلی (SPM) بدست می‌آیند، یک معیار اداره سرشماری ایالات متحده که مزایای غیرنقدی، اعتبارات مالیاتی و کمک‌های نقدی را در نظر می‌گیرد که همه آنها در طول سال 2021 نسبت به سال‌های گذشته در دسترس‌تر بودند.

سی ان ان گزارش داد که این مزایای اضافی در معیار رسمی فقر (OPM) اندازه گیری نمی شود، که کارشناسان می گویند یک نقص بزرگ در سیستم است.

OPM فعلی برای کودکان 15.3 درصد است که یکی از بزرگترین واگرایی ها را از SPM از سال 2009، زمانی که SPM ایجاد شد، ایجاد می کند.

به طور کلی، سطح فقر کودکان در ایالات متحده برای چندین دهه در حال کاهش بوده است. نیویورک تایمز گزارش داد که فقر کودکان از سال 1993 تا کنون 59 درصد کاهش یافته است و نرخ آن در 50 ایالت کاهش یافته است.

اما نگرانی وجود دارد که کاهش فقر در سال گذشته موقتی باشد، زیرا افزایش اعتبار مالیاتی تنها در سال 2021 در دسترس بود.

در مارس 2021، به عنوان بخشی از قانون طرح نجات آمریکا، اعتبارات مالیاتی کودکان به مدت یک سال افزایش یافت. پرداخت ها برای کودکان زیر شش سال به 3600 دلار و برای هر کودک بین 6 تا 17 سال به 3000 دلار افزایش یافت.

در میان مخالفت جمهوری خواهان و جو مانچین، سناتور دموکرات ویرجینیای غربی، تمدید اعتبارات مالیاتی کودکان به تصویب کنگره نرسید.

کمک هزینه کودکان در لایحه بهداشتی، مالیاتی و آب و هوایی تحت رهبری دموکرات ها که ماه گذشته تصویب شد، لحاظ نشده است.

الیزابت لوئر باش، مدیر درآمد و حمایت های کاری در مرکز قانون و سیاست اجتماعی (کلاسپ)، به سی ان ان گفت: «ما می دانیم چگونه با فقر مبارزه کنیم، و این خیلی پیچیده نیست.

“این در مورد دادن منابع مورد نیاز مردم برای رفع نیازهای خود و خانواده آنها است.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مناظره ران جانسون و ماندلا بارنز در رقابت های سنا ویسکانسین

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، سیل تبلیغات تلویزیونی توسط آقای جانسون، شاید …