“ما در این زمستان پوست خواهیم داشت”: تلاش یک خانواده برای مدیریت بحران هزینه های زندگی | بحران هزینه زندگی در انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

“Wاینتر ترس بزرگ ما در حال حاضر است زیرا دقیقا نمی دانیم چگونه قرار است از بین برود. تنها چیزی که می دانیم این است که اساساً پوستی خواهیم داشت.» دن کالینز درباره تأثیر افزایش هزینه های زندگی بر خانواده اش می گوید.

کالینز و شریک زندگی اش، لوسی وولهد، در ماه فوریه از دوقلوهای همسان اسکارلت و بئاتریکس استقبال کردند و زندگی کوتاه آنها با بحران هزینه زندگی همخوانی داشت. در حالی که ارقام رسمی منتشر شده در روز چهارشنبه نشان می‌دهد که تورم شدید در ماه گذشته به زیر 10 درصد کاهش یافته است، زیرا قیمت‌های پایین بنزین و گازوئیل باعث جبران مواد غذایی ارزان‌تر می‌شود، سارا کولز از تحلیلگران هارگریوز لنزداون گفت که این فقط یک “مکث نفس” است.

کولز گفت که هزینه های رانندگی بیشتر برای کسانی که درآمد بالاتری دارند نگران کننده است و افراد کم درآمد همچنان تحت فشار هستند. او گفت: «کسانی که کمترین درآمد را دارند، که در نتیجه افزایش قیمت‌ها بیشترین آسیب را متحمل می‌شوند، هنوز با قبض‌های غیرممکن انرژی و افزایش وحشتناک هزینه‌های غذا مواجه هستند.

به گفته شرکت تحقیقات بازار Kantar، افزایش قیمت فروشگاه هفتگی، بودجه خانوار را تحت فشار شدید قرار می دهد، به طوری که میانگین قبض سالانه خواربار فروشی اکنون 5181 پوند است که 571 پوند یا 12.4 درصد افزایش یافته است. کالینز و وولهد که در اواسط 30 سالگی هستند، یک خانه تراس در شهر زادگاهش لیتون بازارد، بدفوردشایر اجاره می کنند. آنها «تقریباً به اندازه کافی پول می‌آمدند» تا از ماه آوریل، هزینه‌های انرژی خود را 130 پوند افزایش دهند تا هزینه‌های خود را پوشش دهند و مواد غذایی بخرند.

هنگامی که سقف قیمت برای یک خانواده معمولی در آوریل به تقریباً 2000 پوند افزایش یافت، بدهی مستقیم آنها تقریباً دو برابر شد و به 270 پوند رسید و آنها را مجبور به کاهش بودجه غذایی خود کرد. اکثر خریدهای آنها اکنون از Aldi انجام می شود، خواربارفروشی که در میان هجوم صرفه جویی در پول، به تازگی از موریسون ها به عنوان چهارمین سوپرمارکت بزرگ بریتانیا پیشی گرفته است.

کالینز می‌گوید: «ما در تسکو چند قطعه می‌خریدیم، اما مجبور بودیم این کار را تا حد زیادی متوقف کنیم. ما همچنین مقدار زیادی از لوازم و وسایل مسکن خود را برای دختران پاوندلند دریافت می کنیم.

پس از اینکه Ofgem اعلام کرد سقف قیمت در ماه اکتبر به رقم خیره کننده 3549 پوند افزایش می یابد، این زوج آماده شدند تا قبض انرژی خود را دوباره در ماه آینده افزایش دهند. با این حال، پس از اینکه دولت با “ضمانت قیمت انرژی” خود برای محدود کردن قبوض 2500 پوندی وارد عمل شد، این اتفاق نمی افتد.

کمک مالی انرژی به معنای دورنمای کمتر تیره برای زمستان است. با این حال، بسیاری از آنها هنوز هزینه انرژی بسیار بالاتری نسبت به یک سال پیش دارند، زمانی که سقف آن تنها 1138 پوند بود. بهتر از آن چیزی است که قرار بود باشد، اما اینطور است [energy] کالینز می‌گوید که هنوز هم تمام هزینه‌های ما را می‌گیرد.

شخصی یک سبد خرید از مواد غذایی در دست دارد
لوسی وولهد می‌گوید: “کلاه فعلی فقط 50 پوند برای خواربار، وسایل کودک و سوخت برای ما باقی می‌گذارد.” عکس: متیو هوروود/گتی ایماژ

وولهد می‌افزاید: «سرپوش فعلی فقط 50 پوند برای خواربار، وسایل کودک و سوخت برای ما باقی می‌گذارد. “ما اساساً با 200 پوند در ماه پول خرج می کنیم.”

کالینز که کمی بیش از حداقل دستمزد به عنوان نویسنده کپی‌رایتر حقوق می‌گیرد، ماهیانه حدود 1500 پوند درآمد دارد و درآمد او با حقوق قانونی زایمان وولهد، کارمند خیریه، و همچنین کمک هزینه کودک و پرداخت‌های اعتباری جهانی تقویت می‌شود. تصویر مالی به این معنی بود که آنها واجد شرایط دریافت اولین هزینه زندگی دولتی به ارزش 326 پوند بودند.

وولهد که از نداشتن پول نقد برای خرید وسایل اضافی مانند اسباب‌بازی‌های حسی برای دخترانی که در 28 هفتگی متولد شده‌اند، ناراحت است، می‌گوید: فکر کردن همیشه به پول، لذت پدر و مادر شدن را از بین برده است. 11 هفته اول زندگی خود را در بیمارستان لوتون و دانستبل گذراندند.

وولهد می‌گوید: «هنوز هم در روز خوشحالم، اما خوشحال بودن خیلی سخت‌تر است، زیرا تمام این چیزها بر سر شماست.

بر اساس تجزیه و تحلیل اخیر دفتر آمار ملی که به بررسی نحوه مواجهه خانواده های مختلف با بحران پرداخته است، والدین نسبت به آنهایی که فرزند ندارند، به دلیل افزایش هزینه های زندگی، بیش از حد معمول از اعتبار استفاده می کنند.

حدود دو سوم از والدین به محققان گفته اند که در مقایسه با 56 درصد از آنهایی که فرزند ندارند، هزینه های غیرضروری را کاهش می دهند. این نظرسنجی که بین 30 مارس و 19 ژوئن انجام شد، نشان داد که یک سوم از افراد دارای وابستگی قادر به پرداخت هزینه های غیرمنتظره در مقایسه با حدود یک چهارم افراد غیروالد نیستند.

به گفته ONS، متوسط ​​هزینه هفتگی خانوارهایی با یک یا چند فرزند برابر با 69 درصد درآمد قابل تصرف آنها بود، اما این میزان برای والدین مجرد به 87 درصد افزایش یافت. در مقابل، خانوارهای بدون فرزند حدود 64 درصد از درآمد قابل تصرف خود را خرج کردند. خانوارهایی که دارای فرزند هستند نیز بیشتر از خانواده های بدون فرزند برای انرژی و سوخت خانه مانند گاز و برق هزینه می کنند.

کالینز و وولهد اکنون تا حد امکان کمتر از خودروی خود استفاده می‌کنند و با کنار گذاشتن سفرهای تسکو، بودجه‌شان تمام شده است و مجبورند کالاها را از لیست خرید خود حذف کنند. کالینز می‌گوید، آن‌ها انجمن‌های مربوط به سایت‌های والدین و بودجه‌بندی را برای ایده‌های صرفه‌جویی در هزینه جستجو می‌کنند، اما با این نرخ گزینه کمی جز حذف وعده‌های غذایی یا خوردن وعده‌های کوچک‌تر خواهد بود.

آنها تنها نیستند. یک نظرسنجی از 1345 خانواده توسط سایت والدین Netmums نشان داد که دو سوم آنها فقط اقلام غذایی ضروری را می خرند، در حالی که تعداد مشابهی اندازه وعده ها را کوچکتر می کنند. حدود یک سوم آنها گوشت کمتری می خریدند، در حالی که یک پنجم محصولات تازه کمتری می خریدند. 43 درصد نگران کننده گفتند که وعده های غذایی خود را حذف می کنند تا فرزندانشان بتوانند غذا بخورند.

جنیفر هاوز، مدیر تحریریه سایت، گفت که این موضوع اضطراب زیادی را برانگیخته است. “مردم می گویند که در نهایت عقل خود هستند. آنها در مورد جوشاندن کتری در ابتدای روز و گذاشتن آن در قمقمه صحبت می کنند تا مجبور نباشند آن را بیش از یک بار بجوشانند.

بر اساس نظرسنجی Netmums، تقریبا 80 درصد لباس‌های دست دوم می‌خریدند، در حالی که دو سوم از دوستان یا همسایه‌ها لباس‌های دست دوم می‌خریدند.. برای جمع آوری وسایل مورد نیاز، کالینز و وولهد یک حمام نوزاد به سبک آمریکایی برگزار کردند، حتی اگر چنین رویدادی “کاملاً سبک ما نبود”.

کالینز می‌گوید: «دوستان و خانواده ما فوق‌العاده سخاوتمند و کمک‌کننده بوده‌اند، در غیر این صورت ما کالسکه، صندلی ماشین، میز تعویض و تختخواب نداشتیم. به ما کیف و کیسه لباس از والدین دیگر اهدا شده است. من فقط می توانم تصور کنم والدینی که آن شبکه حمایتی را ندارند باید چه کاری انجام دهند.”

برای صرفه جویی در هزینه، این زوج از پوشک های یکبار مصرف (که حدود 20 پوند در ماه هزینه داشتند) به پوشک های قابل استفاده مجدد تغییر داده اند. با این حال، آنها نگران خشک کردن آسترها در فصل زمستان هستند، زیرا آنها خشک کن ندارند و مصرف انرژی را به دقت زیر نظر خواهند داشت.

با توجه به اینکه برخی از بریتانیایی‌ها فکر می‌کنند در زمستان امسال اصلاً گرمایش را روشن نکنند، کالینز می‌گوید آنها چاره‌ای ندارند. او می گوید: «ما باید بخاری را روشن کنیم، زیرا اگر این کار را نکنیم، سلامت دختران به خطر می افتد. “این خانه کاملا قدیمی است و عایق بندی خوبی ندارد، بنابراین وقتی گرمایش را خاموش می کنید گرما از بین می رود. اگر فقط ما بودیم، می‌توانستیم خودمان را گرم کنیم و با آن کنار بیاییم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

پلی آف MLB 2022: رتبه بندی مدعیان عنوان از اول تا بدترین | MLB

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، تیفصل بعد MLB از روز جمعه …