Southern Water ابزار هشدار آلودگی را تغییر می دهد تا هشدارهای قرمز خودکار را مهار کند | اب

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک شرکت آب نقشه هشدار آلودگی خود را برای عموم تغییر داده است تا پس از تخلیه، هشدارهای قرمز خودکار را متوقف کند.

Southern Water در تابستان امسال به دلیل انتشار فاضلاب خام از طریق طوفان پس از باران شدید در امتداد ساحل کنت، انتقاد عمومی را به خود جلب کرد. کمپین‌ها از رسانه‌های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن گسترده نقشه Beachbuoy این شرکت استفاده کردند، که سواحل در معرض خطر آلودگی ناشی از تخلیه فاضلاب خام را با علامت صلیب قرمز مشخص می‌کند و اغلب نشان می‌دهد که بیشتر سواحل تحت تأثیر قرار گرفته است.

پس از طوفان در ماه اوت، حداقل 9 سواحل کنت با هشدارهای هشدار آلودگی و آژانس محیط زیست هشدار “شنا نکنید” را برای سواحل در بسیاری از سواحل شمال و جنوب شرقی کنت صادر کرد.

در این ماه Southern Water تغییراتی را در نقشه Beachbuoy اعلام کرد، به این معنی که دیگر به طور خودکار تمام فاضلاب خام رها شده در آب های حمام را از طریق طوفان نشان نخواهد داد.

در عوض Southern Water در حال تجزیه و تحلیل سرریزها با مدلسازی جزر و مد و آب و هوا است، قبل از اینکه تصمیم بگیرد که چه چیزی احتمالاً باعث مشکلات کیفیت آب در سواحل می شود.

ساترن در توضیح این تغییر در وب‌سایت خود گفت: «در سپتامبر 2022، نقشه را ارتقا دادیم تا تأثیر رهاسازی بر آب حمام محلی را در نظر بگیریم، بر اساس محل ریزش، مدت زمان رهاسازی و شرایط جزر و مد در زمان.

نقشه ساحلی آب جنوبی سواحل در معرض خطر آلودگی ناشی از تخلیه فاضلاب خام را مشخص می کند.
نقشه ساحلی آب جنوبی سواحل در معرض خطر آلودگی ناشی از تخلیه فاضلاب خام را مشخص می کند. عکس: آب جنوب

برای مثال، اگر ریزش 5 کیلومتر باشد [3.1 miles] در خارج از دریا، رهاسازی کوتاه بود و شرایط جزر و مد به این معنی بود که هیچ تاثیری روی آب حمام وجود ندارد، ما دیگر نماد آب حمام را قرمز نمی کنیم.

این شرکت گفت که انتشارات هنوز در وب سایت آن در جدول همراه مکان های سرریز فاضلاب ترکیبی (CSO) موجود است. گفته می‌شود که بیشتر ریزش‌های آن از دریاهای بلند بوده و در جایی که نزدیک به آب‌های حمام هستند، با در نظر گرفتن آب‌های حمام طراحی شده‌اند.

اد اکتسون، از گروه کمپین SOS Whitstable، گفت که او معتقد است این تغییرات راهی برای تبدیل نقشه قرمز به آبی برای جلوگیری از روابط عمومی بد است.

اکتسون گفت: «آنها دیگر هر انتشار CSO در سواحل را در نقشه خود نشان نمی دهند، چیزی که برای آن تنظیم شده است. “آنها می گویند که تاثیر انتشار بر روی آب استحمام محلی را در نظر می گیرند، اما اطلاعات لازم برای اتخاذ این تصمیم را ندارند. نقشه اخیراً با رنگ قرمز پوشانده شده است. برای آنها روابط عمومی بدی است. در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده و باعث اعتراض شده است. این چیزی است که آنها سعی می کنند از آن اجتناب کنند.»

مایک اونز، از Hayling Sewage Watch، داده‌های روی نقشه را در صبح چهارشنبه تجزیه و تحلیل کرد. او ارزیابی کرد که 15 ساحل از 83 سواحل با رنگ آبی وجود دارد که قبل از آخرین به‌روزرسانی نرم‌افزار قرمز می‌شدند، زیرا فاضلاب‌ها فاضلاب خام را در اطراف تخلیه می‌کردند.

اوونز گفت: «این مسئله اعتماد به Southern Water برای ارائه اطلاعات دقیق، باز و شفاف است. آن‌ها می‌گویند که می‌خواهند تجربه کاربر را بهبود بخشند، اما دستکاری داده‌ها بدون ارائه جزئیات بسیار بی‌فایده است و رک و پوست کنده نه باز یا شفاف است.

آنها می گویند که از جزر و مد، آب و هوا و مکان برای تعیین اینکه آیا تخلیه بر کیفیت آب در ساحل تأثیر می گذارد یا خیر استفاده می کنند، اما نحوه محاسبه را به ما نشان نمی دهند.

من نمی دانم آنها چگونه این کار را انجام می دهند و چگونه آن را به این سرعت اجرا کرده اند.»

اوونز گفت که برای 246 بار ریزش، شرکت باید جزئیات دانه ای را برای هر پارامتر تجزیه و تحلیل کند تا تصمیم بگیرد که آیا تخلیه بر کیفیت آب تأثیر می گذارد – از جمله داده های چندین زمان جزر و مد، سرعت باد و آب و هوا.

“اگر آن ها را با هم ضرب کنید، مقدار بسیار حیرت انگیزی از داده است.”

مارتین ویلیام، مالک محصول Beachbuoy در ساترن واتر، گفت: «این گام مهمی برای این ابزار است، و تضمین می‌کند که اطلاعات دقیق، منصفانه و واضحی را در اختیار شناگران وحشی، قایق‌رانان، قایق‌رانان و همه کاربران سواحل زیبا در سراسر منطقه خود قرار می‌دهیم.

«Beachbuoy در ارائه داده‌های زمان واقعی درباره طوفان‌ها پیشرو است، اما ما باید اطمینان حاصل کنیم که این اطلاعات بیشتر برای اطلاع‌رسانی به مردم در مورد تأثیرات روی آبراهه‌ها انجام می‌شود و لذت آن‌ها از آب حمام محلی را محدود نمی‌کند. با این حال، ما هرگز داده ها را مخفی نمی کنیم، زیرا همه نسخه ها هنوز در وب سایت موجود هستند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

دو طلا برای خواهر و برادر آبه در حالی که ژاپن به پاکسازی در تاشکند ادامه می دهد

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، در مسابقات جهانی تاشکند 2022، ماریوس …