وزیر می گوید که بیمار سرطانی ملبورن برای اسکن فوری به دلیل “ارتباط نادرست” به آدلاید رفت | سیاست ویکتوریا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

وزیر بهداشت ویکتوریا، مری آن توماس، مدعی شده است که یک “ارتباط نادرست در بیمارستان” باعث شد یک زن مبتلا به تومور مغزی برای یک اسکن پزشکی فوری به آدلاید سفر کند.

کایلی هنسی هفته گذشته برای انجام یک اسکن MRI عملکردی (fMRI) به آدلاید سفر کرد، پس از اینکه به او گفته شد ماه ها در ملبورن منتظر خواهد ماند.

این مرد 50 ساله قبل از عمل جراحی برای برداشتن تومور مغزی نیاز به اسکن داشت که قرار بود این هفته انجام شود اما به تعویق افتاده است.

همسر هنسی، جیسون، به رادیو 3AW گفت که به این زوج گفته شده بود که دستگاه‌های fMRI در بیمارستان آلفرد و بیمارستان سلطنتی ملبورن خراب شده‌اند و تا دسامبر در بیمارستان سنت وینسنت در دسترس نبود.

با این حال، توماس به خبرنگاران گفت که دو دستگاه از چهار دستگاه تخصصی fMRI ویکتوریا «کاملاً کاربردی» هستند، و «کار در حال انجام است» تا هنسی به دستگاه دیگری در مؤسسه فلوری در ملبورن دسترسی داشته باشد.

او گفت: “متاسفانه به دلیل ارتباط نادرست از بیمارستان با خانم هنسی، کارهایی که برای اطمینان از اینکه خانم هنسی می تواند fMRI را در موسسه فلوری دریافت کند، به موقع به او اطلاع داده نشد.”

توماس گفت که هنسی این اسکن را در “مدت زمانی تایید شده بالینی” برای جراحی دسته یک دریافت می کرد که 30 روز است.

توماس گفت: “قبل از اینکه بتوان با آن ارتباط برقرار کرد، او ترتیبات خود را برای دریافت اسکن انجام داده بود.”

او گفت که مطمئن است خدمات fMRI در ویکتوریا برای بیمارانی که به آنها نیاز دارند در دسترس است.

توماس گفت: «دستگاه fMRI در سلطنتی ملبورن امسال فقط یک بار و در واقع پنج بار در سال گذشته استفاده شده است.

“این یک روش تخصصی است، با استفاده از تجهیزات تخصصی ارائه شده توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی که در کلاس بهترین هستند.”

توماس همچنین از وزیر ارشد دولت ناتالی هاچینز دفاع کرد که اوایل روز چهارشنبه تجربه خود را از تماشای درمان سرطان همسر فقیدش منعکس کرد و به هنسی ها پیشنهاد کرد که «با مشت بچرخند».

من واقعاً برای هر کسی که با سرطان مبارزه می کند یا بالقوه با سرطان مبارزه می کند و مجبور است این نوع آزمایش ها را انجام دهد احساس می کنم. هاچینز به خبرنگاران گفت.

“من هر از گاهی از تجربه شخصی می دانم که تجهیزات در دسترس نیست، گاهی اوقات نیاز به سرویس دارد، گاهی اوقات شما یک تکنسین دارید که باید دستگاهی را که به دلیل بیماری در دسترس نیست راه اندازی کند.

من جزئیات این پرونده را به طور خاص نمی‌دانم، اما از تجربه‌ام در سیستم بهداشتی می‌دانم که گاهی اوقات باید با مشت‌هایی که در جریان است غلت بزنی.»

اظهارات هاچینز باعث سرزنش سریع سخنگوی بهداشت اپوزیسیون، جورجی کروزیر شد، که گفت این اظهارات نشاندهنده “رویکرد اهانت آمیز و توهین آمیز این دولت در قبال ویکتوریایی هایی است که نیاز به درمان حیاتی بهداشتی دارند”.

«دنیل اندروز باید فوراً به خاطر این اظهارات بی‌توجه و تکان دهنده وزیرش عذرخواهی کند. کروزیر گفت که ویکتوریایی‌ها شایسته خیلی بهتر از این هستند.

هاچینز بعداً در توییتر عذرخواهی کرد.

او می‌گوید: «از آنجایی که با همسر فقیدم استیو رنج و بلاتکلیفی مبارزه با سرطان را پشت سر گذاشتم، می‌دانم که این زمان چقدر برای خانواده هنسی ناراحت‌کننده و مضطرب است.

من می دانم که این ممکن است باعث ناراحتی شده باشد و متاسفم که این اتفاق افتاده است.

توماس گفت که هاچینز قصد توهین نداشت.

او گفت: «نمی‌خواهم کسی این کنفرانس مطبوعاتی را ترک کند و فکر کند که ما چیزی جز همدردی بزرگ با تجربه‌ای که خانم هنسی در دورانی فوق‌العاده استرس‌زا داشته است، داریم.»

در بیانیه ای، سخنگوی The Alfred تایید کرد که یک نقص در دستگاه fMRI آن در هفته گذشته شناسایی شده است که قطعات آن از خارج از کشور در راه است.

سخنگو گفت: “مشروط به ورود قطعات، ما انتظار داریم که دستگاه در اواخر این ماه به کار بازگردد.”

ما از بیمار خود به دلیل نگرانی هایی که این قطع برای آنها یا خانواده آنها ایجاد کرده است عذرخواهی می کنیم.

تجربه هنسی ها دومین موردی است که در این هفته توجه رسانه ها را به خود جلب می کند، پس از گزارش هایی که یک مادر ملبورنی بلافاصله پس از تولد دوقلوهای نارس خود برای روزها از آنها جدا شد.

دوقلوها که در 5 سپتامبر در 34 هفتگی نارس به دنیا آمدند، به بیمارستان ساندرینگهام، حدود یک ساعت رانندگی از سان شاین در غرب شهر منتقل شدند، در حالی که مادر در بیمارستان ماند.

خانواده مادر گفتند که به او گفته شده است که بیمارستان تخت‌های پرسنل کافی در مهدکودک مراقبت ویژه برای مراقبت از نوزادان ندارد.

انتظار می‌رود که سلامت موضوع کلیدی باشد، زیرا ویکتوریا به سمت انتخاباتی در نوامبر می‌رود، و اپوزیسیون سرسختانه دولت را در مورد آمبولانس‌ها و بخش‌های اورژانس بیمارستانی شلوغ، لیست انتظار جراحی انتخابی طولانی و تاخیرهای سه‌شبه صفر که اکنون به 33 مورد مرتبط است، تعقیب می‌کند. فوت‌شدگان.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“آنها متعلق به وارامونگو هستند”: موزه نیوزیلند با بازگرداندن اقلام به بومیان استرالیا موافقت کرد | بومیان استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، چهار شی از مردم وارومونگو …