گزارش ها حاکی است که شرکت های انگلیسی نسبت به تاخیر در حمایت از قبوض انرژی هشدار دادند | صنعت انرژی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بر اساس گزارش‌ها، مقامات دولتی به کسب‌وکارهای بریتانیایی هشدار داده‌اند که در بحبوحه تاخیر در راه‌اندازی طرح 150 میلیارد پوندی، باید بیشتر از خانواده‌ها برای حمایت مالی با قبوض انرژی خود منتظر بمانند.

روسای شرکت به طور فزاینده‌ای نگران احتمال تاخیر در دریافت پشتیبانی هستند زیرا قراردادهای انرژی ثابت در ماه اکتبر برای صدها هزار شرکت به پایان می‌رسد.

فایننشال تایمز گزارش داد که مقامات دولتی در جلسات اخیر به رهبران تجاری گفته اند که طرح حمایت از شرکت ها ممکن است تا نوامبر آماده نشود، اگرچه به نقل از مقاماتی که امیدوارند این بسته همچنان بتواند در ماه آینده فعال شود.

شرکت‌ها در بسیاری از بخش‌های اقتصاد هفته‌ها هشدار داده‌اند که ممکن است در نتیجه افزایش قبوض انرژی در زمستان زنده نمانند.

کسب‌وکارها به طور گسترده از طرح حمایت شش ماهه که هفته گذشته توسط نخست‌وزیر جدید لیز تراس اعلام شد، استقبال کردند، اما هنوز منتظر جزئیات نحوه عملکرد آن هستند.

حمایتی که به خانوارها ارائه می شود، قبض های انرژی را به طور متوسط ​​2500 پوند در سال برای دو سال آینده از اول اکتبر متوقف می کند و جایگزین سقف قیمت انرژی Ofgem موجود می شود.

با این حال، طرح جداگانه‌ای که به عنوان ارائه «حمایت معادل» برای کسب‌وکارها توصیف می‌شود، پیچیده‌تر شده است زیرا آنها تحت پوشش سقف قیمت انرژی نیستند. بنا بر گزارش ها، وزیران و مقامات در تلاش برای یافتن مکانیزمی برای تعیین محدودیت برای هزینه های انرژی کسب و کار هستند.

بودجه اضطراری برای تعیین جزئیات بیشتر در مورد حمایت از انرژی و کاهش مالیات در زمستان برای میلیون‌ها نفر از دولت در اواخر هفته آینده، زمانی که کشور از عزای ملی پس از مرگ ملکه خارج شد، انتظار می‌رود.

تراس از طرف حزب خود تحت فشار بوده است تا برنامه های اقتصادی خود را در اسرع وقت ارائه دهد.

شماره 10 قبلاً گفته بود که برای وارد کردن بسته حمایتی انرژی برای خانوارها به قانون نیازی نیست، زیرا شامل ضمانت هایی بین دولت و تامین کنندگان خصوصی انرژی است.

با این حال، تصور می‌شود که ممکن است برخی قوانین برای تصویب حمایت از مشاغل مورد نیاز باشد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …