زن مفقود شده جولیانا کاستریون، پنج روز پس از ناپدید شدن در کوئینزلند شمالی زنده پیدا شد | کوئینزلند

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک شهروند 36 ساله کلمبیایی که به مدت پنج روز در جنگل های بارانی دورافتاده در شمال کوئینزلند گم شده بود، زنده پیدا شد.

جولیانا کاستریون، که یک دهه است در استرالیا زندگی می کند، آخرین بار در صبح روز شنبه هنگامی که پس از شرکت در یک مهمانی غیررسمی جنگل های بارانی در جنوب کوک تاون به تنهایی برای پیاده روی 14 کیلومتری حرکت کرد، دیده شد.

کاستریون چندین روز را در خلیج سدر با ده ها نفر از مردم محلی، کوله گردها و دیگران گذرانده بود که قبلاً در جشنواره موسیقی الکترونیک معنوی اورین ایا در نزدیکی آخر هفته 3 تا 4 سپتامبر شرکت کرده بودند.

خانواده و دوستان پس از اینکه کاستریون در عصر شنبه به مقصد خود در خانه قانون نرسید، ترس شدیدی برای او داشتند. آنها گفتند که او قابل اعتماد، مسئول و مصمم است که تا دوشنبه به خلیج برایون بازگردد تا مغازه خود بایرون بی تریدرز را باز کند.

پس از دو روز جستجوی هوایی برای یافتن کاستریون، پلیس و SES جستجوی زمینی را در روز چهارشنبه آغاز کردند و اعلام کردند که تمساح ها، مارهای سمی، دره های عمیق و آبراهه های خائن همه “نگرانی در رابطه با بقا” هستند.

بعد از ظهر چهارشنبه، داوطلبان SES کاستریون را زنده پیدا کردند. پلیس کوئینزلند گفت که کاستریون در حال انتقال به خانه قانون است که در آنجا مورد ارزیابی پزشکی قرار خواهد گرفت.

اوایل روز چهارشنبه، کارشناس ارشد دیوید پری به خبرنگاران گفته بود که کاستریون وسایلی با او ندارد.

“[But] با توجه به اینکه شما به آب تمیز دسترسی دارید، بقا بسیار بالاست، من در رابطه با بقا نگران نیستم.

بیشتر مربوط به حیات وحشی است که ما در مورد آن صحبت می کنیم، چه مارهای سمی که در آن منطقه هستند، و چه درباره تمساح هایی که ممکن است در آن منطقه باشند. دره‌های عمیق و آبراه‌های خطرناکی نیز در این منطقه وجود دارد، بنابراین همه آنها در رابطه با بقای نگران کننده هستند.»

کاستریلون آخرین بار در روز شنبه هنگامی که برای پیاده‌روی در مسیر 14 کیلومتری خشن از خلیج سدار به Home Rule که جشنواره موسیقی الکترونیک Orin Aya در آن برگزار شده بود، دیده شد.

کاستریون و دیگر تماشاگران جشنواره چهارشنبه گذشته از محل جشنواره داخلی به سمت ساحل پیاده روی کرده بودند تا برای جشن مشترک جداگانه گرد هم آیند.

کلاو کونوئکار از بایرون بی گفت که کاستریون برای او مانند یک خواهر بود و ناپدید شدن این زن 36 ساله غیرقابل شخصیت بود.

کونوئکار گفت: «او اصلا شبیه یک دختر مهمانی نیست. او فردی بسیار قابل اعتماد و مسئولیت پذیر است. او مواد مخدر یا چیز دیگری نمی کند. فکر می کنم در یک کابوس هستم. به نظر من این یک فیلم ترسناک است. من نمی توانم باور کنم که این اتفاق می افتد.»

کونوئکار گفت کاستریون قبل از شروع سفر 14 کیلومتری به خلیج سدار در اواسط هفته به خانواده و دوستانش ایمیل زده است. او به آنها اطلاع داد که به «یک مکان مقدس» می‌رود و تا زمان بازگشت برنامه‌ریزی شده‌اش در عصر شنبه که در تماس باشد، هیچ پذیرایی نخواهد داشت.

کونیوکار گفت که کاستریون مصمم بود تا دوشنبه به خلیج برایون بازگردد تا فروشگاه خود را باز کند.

لیزا هایزن، کوله‌پشت هلندی، گفت که با کاستریون در خلیج سدار ملاقات کرده است، جایی که آن‌ها تصمیم گرفتند تا با هم به Home Rule برگردند.

اما هایسن تصمیم گرفت برای مراسم ماه کامل در شنبه شب بماند، بنابراین کاستریون به تنهایی به راه افتاد.

هایزن بعداً سوار بر یک قایق شد که غذا و آذوقه آورده بود. او به سمت ملکی رفت که کاستریون تعدادی از وسایل را در آن ذخیره کرده بود و منتظر ماند تا مطمئن شود که کلمبیایی آنها را با خیال راحت تحویل گرفته است. هنگامی که او نرسید، هایسن روز یکشنبه گزارش داد کاستریون ناپدید شده است.

او گفت که حدود 60 نفر در خلیج سدار حضور داشتند. او گفت که این تجمع “بسیار رایگان” بود و “مردم برهنه راه می روند.” کوله‌گرد خاطرنشان کرد: «حالت مثبت بود» اما حداقل یک نفر «احساس ناخوشایندی به او داد».

او گفت که مسیر بین Home Rule و Cedar Bay با نوار صورتی مشخص شده بود و شامل چندین گذرگاه از آب شفاف اما سریع بود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اخبار تیم لیگ برتر: ترکیب پیش بینی شده برای اقدام آخر هفته | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، بورنموث – لستر شنبه ساعت 3 …