شاه چارلز، ویلیام و هری تابوت ملکه را در تالار وست مینستر همراهی می کنند – به روز رسانی زنده | شاه چارلز سوم

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پیتر واکر

پیتر واکر

مقامات برنامه های رسمی را برای صفی به طول پنج مایل برای مردم برای ادای احترام به ملکه دراز کشیده، یک تمرین لجستیکی پیچیده شامل توالت، کمک های اولیه و نوشیدنی های شبانه روزی در مسیر تعیین کرده اند.

از آنجایی که انتظار می‌رود صدها هزار نفر ساعت‌ها در صف باشند تا فرصتی برای مشاهده تابوت ملکه در تالار وست‌مینستر داشته باشند، داوطلبانی از گروه‌هایی از جمله پیشاهنگی و ارتش رستگاری برای کمک به خدمت دعوت شده‌اند.

راهنمایی رسمی برای عموم مردمی که به لندن می آیند به کسانی که قصد شرکت در آن را دارند هشدار می دهد که انتظار صف های “بسیار طولانی” را داشته باشند، احتمالاً یک شبه، و به ویژه در صورت آوردن کودکان به این موضوع توجه کنند.

مچ بندهای رنگی و شماره‌دار برای افراد صادر می‌شود که نشان دهنده جایگاه آنها در صف است و به این معنی است که می‌توانند آن را برای استفاده از توالت یا آوردن غذا و نوشیدنی ترک کنند.

دپارتمان دیجیتال، فرهنگ، رسانه و ورزش، که در ترتیبات پیشرو است، قصد دارد به‌روزرسانی‌های زنده در مورد طول صف و مکان شروع آن در هر زمان ارائه کند. اگر تعداد منتظران برای اطمینان از رسیدن افراد در صف به موقع به وست مینستر بسیار زیاد باشد، بسته خواهد شد.

ساعت 6:10 صبح در لندن است، جایی که تابوت ملکه امروز با کالسکه اسلحه از کاخ باکینگهام به تالار وست مینستر آورده خواهد شد. او سپس به مدت چهار روز در آنجا دراز خواهد کشید تا روز دوشنبه تشییع شود.

انتظار می رود که شاه چارلز، پسرانش، شاهزاده ها ویلیام و هری، و دیگر اعضای ارشد خانواده سلطنتی در حالی که در خیابان های لندن در حال حرکت است، پشت نعش کش در سکوت قدم بردارند.

تابوت ساعت 14:22 از کاخ باکینگهام خارج می شود و در ساعت 15 به سالن وست مینستر می رسد. این صفوف از طریق باغ کوئینز، مرکز خرید، طاق نگهبانان اسب و نگهبانان اسب، وایت هال، خیابان پارلمان، میدان پارلمان و حیاط قصر جدید حرکت خواهند کرد.

سپس در مجتمع پارلمانی وست مینستر، قبل از اینکه افراد از ساعت 5 بعدازظهر اجازه ورود پیدا کنند، مراسم بیداری برگزار خواهد شد. انتظار می رود صدها هزار نفر ساعت های زیادی برای بازدید در صف بمانند. تدابیر امنیتی فرودگاهی اتخاذ شده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

یک افسر پلیس ترکیه در حمله شبه نظامیان کرد مشکوک کشته شد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، یک افسر پلیس ترکیه در یک …