“بازگشت نهایی”: صفحات اول با ورود تابوت ملکه به کاخ باکینگهام | روزنامه ها

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تنها یک مکان برای شروع روزنامه وجود دارد، زیرا تابوت ملکه از دروازه‌های کاخ باکینگهام عبور کرد، چیزی که به ناچار «بازگشت نهایی» نام داشت.

جلوی چهارشنبه آینه تصویری دراماتیک از ماشین نعش کش در حال حرکت به سمت کاخ با نور روشن در حالی که جمعیت یک گارد افتخار کنار جاده را تشکیل می دادند. تیتر می گوید: «با چراغ های عشق به خانه هدایت شدیم».

این مال نگهبان صفحه اول ماشین نعش کش را چند لحظه بعد در حالی که از دروازه های کاخ می گذرد، تصویر می کند و همچنین نشان‌دهنده‌هایی به داستان‌هایی در داخل در مورد عصبانیت در مورد اخراج برخی از اعضای کارکنان شاه چارلز است، و اینکه چگونه صف برای دیدن ملکه در حالت خوابیده می‌تواند تا پنج مایل کشیده شود. با این حال، این منجر به “قوانین غذای ناخواسته جانسون در معرض تهدید به عنوان اهداف تراس خواندن نوار” است.

این تلگرافعنوان “بازگشت نهایی به خانه” است و گزارش می دهد که خانواده سلطنتی “اجازه خواهد داشت در خلوت غمگین شوند” زیرا تابوت یک شبه در کاخ استراحت می کند.

خانم می گوید: به خانه خوش آمدید آفتاب، که هنوز به جای رنگ قرمز معمول، از رنگ بنفش سلطنتی در سر دکل خود استفاده می کند.

می گوید: “خانه ای برای خانواده اش”. ایمیلرابرت هاردمن، ستون‌نویس می‌گوید که سال‌هاست هشدار می‌دهد که «میلیون‌ها – ده‌ها میلیون» نفر می‌خواهند به ملکه ادای احترام کنند، و برنامه‌های فعلی برای دیدن تابوت او را «عمیقاً ناکافی» می‌داند.

این بیان با “خانه … برای آخرین بار” همراه است.

“ما با گرن راه میرویم” – مترو می‌گوید ویلیام و هری تابوت ملکه را با شاه چارلز دنبال خواهند کرد که به وست‌مینستر منتقل می‌شود.

این بار «آخرین شب در قصر» را دارد و تابوت را نشان می‌دهد که توسط نیروهای اسکادران رنگی ملکه در RAF Northolt حمل می‌شود، همراه با پوششی بیرونی از صحنه‌های کاخ.

در من این “ملکه به خانه برمی گردد” است.

سفر نهایی او البته در اسکاتلند آغاز شد و روزنامه های شمال مرز در حال خداحافظی هستند.

این اسکاتلندی دارای یک جلد جلویی با صحنه در فرودگاه ادینبورگ: “خداحافظی نهایی”

این ثبت روزانه با استفاده از عنوان یکی از اشعار خود، “Ae fond kiss”، برای خداحافظی با پادشاه، دست به اسلحه های بزرگ می برد – رابرت برنز، بازیکن ملی اسکاتلند.

و FT تصویری از تمرینات تشییع جنازه را در جلوی خود دارد، اما با «تأخیرهای کسب و کار برای دسترسی به بسته حمایتی انرژی 150 میلیارد پوندی» پیشتاز است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“آنها از من انتظار دارند چه کار کنم؟” کارگران پاره وقت از تغییرات قوانین مزایا ناامید شده اند | فواید

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، کارگران پاره وقت با نگرانی نسبت …