ناین عذرخواهی می کند و با پرداخت غرامت به اندرو لمینگ در حل و فصل افترا موافقت می کند | رسانه های استرالیایی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دکتر اندرو لامینگ، نماینده سابق لیبرال ملی، در مورد یک پرونده افترا که علیه Nine در ماه مارس سال گذشته در یک برنامه پخش شد، به توافقی محرمانه دست یافت.

Nine Entertainment موافقت کرده است که مبلغی نامشخص به لمینگ بپردازد و به خاطر داستانی که در ناین نیوز کوئینزلند منتشر شده بود، به دروغ او را متهم به گرفتن یک عکس “محرمانه” از زنی در حالی که او زانو زده بود و یک بار یخچال را روی هم چیده بود، عذرخواهی کرد.

عذرخواهی در دادگاه فدرال صبح چهارشنبه در حضور قاضی رابرت برومویچ که به طرفین برای رسیدن به توافق تبریک گفت، خوانده شد.

«در 27 مارس 2021، ناین نیوز کوئینزلند گزارشی درباره دکتر لمینگ که در آن زمان عضو پارلمان فدرال بود، پخش کرد. در آن گزارش اتهامات جدی در مورد دکتر لمینگ مطرح شد و او به همین دلیل از Nine شکایت کرد. ناین نیوز اکنون مطالبی را مشاهده کرده است که نشان می‌دهد عکسی که دکتر لمینگ گرفته طبیعتاً فحشا نبوده است. ناین نیوز بدون قید و شرط این اتهامات در مورد دکتر لمینگ را پس می گیرد و از او و خانواده اش بابت صدمات و آسیب های ناشی از این گزارش عذرخواهی می کند.

لمینگ قبلاً از سناتور سبزها سارا هانسون یانگ، سناتور حزب کارگر موری وات، سناتور سابق ویکتوریایی درین هینچ، روزنامه‌نگار نیوز کورپ استرالیا، الیزا بار، نماینده ایالت کوئینزلند حزب کارگر، دان براون و روزنامه‌نگار ABC، لوئیز میلیگان عذرخواهی کرده است.

موارد بیشتر برای دنبال کردن…

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

دو طلا برای خواهر و برادر آبه در حالی که ژاپن به پاکسازی در تاشکند ادامه می دهد

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، در مسابقات جهانی تاشکند 2022، ماریوس …