چشم انداز روشن تر و بلیط های ارزان تری برای افزایش جذابیت لیگ برتر مورد نیاز است | اتحادیه راگبی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

در ظاهر، بیانیه ماموریت باید به اندازه کافی ساده باشد: اتحادیه راگبی باشگاه را به بیشترین تعداد ممکن، زنده و در تلویزیون نشان دهید.

آن را مقرون به صرفه، خانواده پسند و سرگرم کننده کنید. بازیکنان و مربیان را برای انتشار انجیل دعوت کنید. و هنگامی که توجه مردم را جلب کردید، تلاش های تبلیغاتی خود را دو برابر کنید. هر کسب و کاری که بیکار بنشیند به جایی نمی رسد.

پس چرا راگبی لیگ برتر هنوز از بحرانی به بحران دیگر کمانه می کند؟ هیچ کس نمی تواند به طور کامل برای پادشاهی که در آستانه یک فصل می میرد، قانون وضع کند. یا استرس مالی در ورچستر. یا کووید-19. اما زمانی که بازی‌های بریستول و باث و سیل و نورث همپتون در روز جمعه با تاخیر به تعویق افتادند، ده‌ها هزار هوادار در بلاتکلیفی به سر می‌بردند و از عدم شفافیت سازمان‌دهی ناامیدکننده ابراز تاسف می‌کردند. حتی قبل از ضربه زدن به یک توپ، کاملاً واضح بود که بازی انگلیسی در مجموع آنطور که باید هماهنگ نیست.

مطمئناً، مشخص شد که این تصمیم تحت تأثیر چند باشگاه بوده است که در بازی های برنامه ریزی شده روز جمعه شرکت نداشتند – که پس از آن خوشحال بودند که در همان آخر هفته بازی کنند. تلاش برای یافتن زمینه مشترک بین 13 طرف با برنامه های متضاد، بار دیگر غیرممکن شد. در نتیجه، بازی بریستول که بازآرایی شده بود، نمی‌توانست طبق برنامه‌ریزی تلویزیونی پخش شود و بدون حضور یک مقام مسابقه تلویزیونی و با حضور کمتر برگزار شد.

یکی از آن چیزها؟ فقط اگر باور داشته باشید که این اتفاق نادری در دنیای آرام حاکمیت باشگاهی راگبی انگلیس بوده است. و تنها در صورتی که برخی از دیگر علائم هشدار دهنده کهربایی چشمک زن را در آخر هفته افتتاحیه نادیده بگیرید. روزهای اولیه، به وضوح، و شرایط تسکین دهنده به وضوح وجود داشت. گفتنی است، از شش باشگاه لیگ برتر میزبان بازی‌ها، چهار باشگاه جمعیت کمتری نسبت به بازی افتتاحیه خانگی خود در سپتامبر یک سال پیش جذب کردند و پنجمی – لندن ایرلندی – 9 هوادار دیگر را جذب کرد. استثنا، بریستول، به این دلیل بود که باث طرفداران بیشتری نسبت به ساراسنز یک سال قبل داشت.

حیف است زیرا مانند همیشه بازیکنان تمام تلاش خود را کردند. الیس گنج ممکن است روی پیراهن بریستول خود “گیشه” را چاپ کرده باشد، این تاثیر دو بار تلاش او در برنامه مجدد در اشتون گیت بود. امتیاز هوشمندانه بن اسپنسر برای باث، سرعت تماشایی لوئیس ریس زمیت از راه دور برای گلاستر، خیره کننده کوئینز در طول زمین در نیوکاسل و آخرین شکوفایی گلزنی هنری آروندل برای ایرلندی لندن به همان اندازه چشمگیر بودند.

بحث جداگانه ای وجود دارد که آیا راگبی باشگاهی انگلیس این روزها آمادگی بهتر یا بدتری برای عرصه بین المللی دارد، اما این احساس وجود دارد که راگبی باشگاهی باید طرفداران بیشتری ایجاد کند. یا، بهتر است بگوییم، این چیزی اساسی مانع افرادی می شود که در غیر این صورت دوستش دارند. و این همان “چیزی” است که برای شروع فصل آینده لیگ در وضعیتی سالم تر و یکپارچه تر، نیاز فوری به حل آن دارد.

الیس گنج از بریستول بیرز در جریان مسابقه لیگ برتر بین بریستول و باث با توپ می دود
الیس گنج برای بریستول در بازی افتتاحیه لیگ برتر مقابل باث به برتری رسید. عکس: هری ترامپ/گتی ایماژ

مطمئناً زمان آن رسیده است که بحث در مورد قیمت بلیط را شروع کنیم. برای مثال، اگر دوست دارید در این ماه در جایگاه اصلی بنشینید و Exeter v Harlequins را تماشا کنید، صندلی ها با قیمت 80 پوند در دسترس هستند. در سمت دیگر زمین، در طبقه بالای جایگاه جدید، 65 پوند است. در پشت پست ها، بلیط بزرگسالان اکنون چیزی بین 40 تا 56 پوند است.

با توجه به بحران هزینه های زندگی، این قیمت ها بسیار ناچیز هستند. اما همانطور که رئیس باشگاه، تونی رو، دوست دارد بگوید: «در تمام زندگی‌ام هرگز نخواستم ارزان‌ترین باشم. من از تخفیف خوشم نمیاد من همیشه فکر می کنم باید برای پول ارزش قائل شوید.»

سناریوی مشابهی در هارلکینز وجود دارد که در آن یک صندلی بزرگسال در پشت تیرها برای بازی شنبه با ساراسنز 50 پوند است. خیلی زیاد؟ نه اگر محصول یک خیره کننده تضمین شده باشد، شاید. اما، دست روی قلب، چه تعداد از مردم 40 دقیقه ابتدایی بازی اکستر و لستر را تماشا کردند و احساس کردند که روحیه آنها به اوج می رسد. با وجود تمام اهمیت تاکتیکی حیاتی ضربه زدن و دستاوردهای سرزمینی، طولانی شدن «تنیس با ضربه» بر روی سر دو دسته از مهاجمان گردن‌دار در نیمه راه، بسیاری از رأی‌دهندگان شناور را جذب نمی‌کند.

تنها در صورتی که اتحادیه راگبی آرزوی مرگ تجاری داشته باشد، می‌تواند به سادگی شانه بالا انداخته و بدون توجه به آن ادامه دهد. یا هیچ کاری در مورد صفوف انبوه جانشینان انجام ندهید. به هر حال هشت عدد در دسترس دارید اما چرا به تیم ها اجازه نمی دهید فقط از پنج عدد استفاده کنند؟ به این ترتیب ممکن است فضای بیشتری برای استفاده از پشتی های کوچک وجود داشته باشد و از ترافیک یکنواخت کامیون های سنگین که به طور فزاینده ای برای اختراع هافبک عبور می کند، کمتر باشد.

شاید اگر مسئول مسابقه تلویزیونی برای همیشه به جعبه خود بازگردانده شود، از نظر جریان عاقلانه نیز گامی رو به جلو خواهد بود؟ پت لام از بریستول بر این باور بود که این موضوع منجر به چیزهای بیهوده و خارج از توپ بیشتری شد، اما یک راه آسان برای دور زدن آن وجود دارد. فایلی از حوادث احتمالی را جمع آوری کنید، آن را با یک روبان قرمز زیبا ببندید و بسته را به افسر استناد پس از بازی تحویل دهید. قضایا باید به صورت گذشته نگر رسیدگی شود، به جای اینکه همه در سرما با انگشتان خود بکوبند و داور زمین را به بازی ناپاک واضح و آشکار در زمان واقعی و آن طور که صلاح می‌داند واگذار کند.

TMO همچنین می‌تواند به تنهایی در مورد تماس‌های خط امتیازدهی قضاوت کند. ساده. و در مورد بردهای آسان، چه مدت قبل از اینکه کسی گزنه خسته کننده پیراهن های “دوم” را درک کند؟ زنبورها در بازگشت به پیراهن‌های حلقه‌دار مشکی و طلایی که میراث باشگاه را منعکس می‌کردند، چیز بزرگی ایجاد کردند. پس آنها روز یکشنبه در گلاستر چه لباسی پوشیدند؟ یک عدد آبی / یشمی که تقریباً هیچ حس هویتی به آن متصل است.

این بحث وجود دارد که پوشیدن پیراهن با رنگ های متفاوت، صرفاً به این دلیل که فوتبال این کار را انجام می دهد، برند راگبی باشگاه را به جای تقویت آن کاهش می دهد.

اما در حال حاضر کافی است. تحسین تمرین خوب نیز مهم است و فصل هنوز جوان است. مثلاً بازدید از Kingsholm لذت بخش است، همان طور که در مورد بسیاری از زمینه های دیگر صادق است. بازیکنان نیز مانند همیشه مایل هستند. چند نفر دیگر روی صندلی ها و چند کلیپ تازه از Genge و Rees-Zammit در حال گریه کامل و ممکن است هنوز همه چیز گم نشده باشد.

این گزیده ای از ایمیل هفتگی اتحادیه راگبی ما، Breakdown است. برای عضویت کافیست از این صفحه دیدن کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ویدئو : آخرین بولتن اخبار | 27 سپتامبر – ظهر

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، آخرین بولتن اخبار | 27 سپتامبر …