تیم فوتبال ولز پس از دیدن سخنرانی هیجان انگیز مایکل شین خواستار دیدار است | ولز

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

راب پیج گفته است که سخنرانی هیجان‌انگیز مایکل شین “پیش بازی” را عمیقاً تکان‌دهنده می‌داند و تیم ولز می‌خواهد با این بازیگر هالیوود ملاقات کند. سخنرانی شین در A League of They Own در فضای مجازی منتشر شد و پیج گفت که قصد دارد از او به خاطر سخنان هیجان‌انگیزش تشکر کند.

مجری برنامه تلویزیونی، رومش رانگاناتان، از شین خواسته شد تا رنگ و بویی از نوع پیامی را که به تیم ولز خواهد داد قبل از بازی با انگلیس در آخرین بازی خود در جام جهانی در ماه نوامبر ارائه کند. شین در آدرسی که بیش از 13 میلیون بازدید در شبکه های اجتماعی داشته است، به صفحه، گری اسپید فقید و خواننده فولکلور دفید ایوان اشاره می کند.

پیج و بازیکنانش مشتاق دیدار با بازیگر یونایتد لعنتی و ملکه هستند. پیج گفت: «حتماً مایلم. کاری که او انجام داده است… فوتبال ولز در حال حاضر در موقعیت خوبی قرار دارد. من دوستانی داشته ام که در انگلیس زندگی می کنند: «وای، ولزی بودن [must] باور نکردنی باشد.

من قبلاً پیام‌هایی از بازیکنان دریافت کرده‌ام… آنها می‌خواهند فوراً او را وارد کنند. من در یک جلسه در کاردیف بودم و داشتم برمی گشتم به شمال و تلفنم داشت موز می رفت، بنابراین می دانستم چیزی شروع شده است. وقتی آن را تماشا کردم، از آن به شدت ترسیدم، باور نکردنی بود. من واکنش فوق العاده ای از سوی بازیکنان و کادرفنی داشته ام. هنگامی که شما اشتیاق انجام این کار را دارید، ما باید از آن به نفع خود استفاده کنیم، مطلقا.”

شین در یک میزگرد در کنار جیمی ردنپ، میکا ریچاردز و آرون رمزدیل سخنرانی کرد. پیج گفت: «بی‌نظیر، برجسته. به آنها شکر بدهید. این فوق العاده است. هر بار که آن را می بینم حالم خوب می شود.

من شخصاً می‌خواهم از او برای انجام این کار تشکر کنم. انجام میدهم. می خواهم به او بفهمانم که از کارهایی که در آنجا انجام داده قدردانی می کنم. چون ما روی نقشه هستیم اما او آن را برای ما به سطح دیگری رسانده است.»

راهنمای سریع

سخنرانی مایکل شین به طور کامل

نمایش دهید

هنوز اینجا، هنوز اینجا

صدای آواز خواندن را می شنوم،

به سفرت سرعت بده، بویس باخ،

یک ملت، آواز یک صدا،

آهنگ امید، سرود شجاعت،

آواز پیروزی که در میان دره ها شناور است، مانند مه سرخ،

بر فراز قله‌های کوه می‌غلتد، مثل رعد زرشکی،

طوفان قرمز به دروازه های قطر می آید

با روحیه سال 58 و پسران جیمی مورفی می‌ترقد،

کتاب های تاریخ را ورق می زند،

و صفحه راب را می بیند که منتظر است هنوز نوشته شود،

پسرا در آنجا چه می نویسید؟

جرات دارید نام خود را در آن صفحه بنویسید؟

ما 64 سال صبر نکردیم و نیمی از راه را دور دنیا آمدیم،

برای همسایه از خانه ناراحت شدن،

وقتی انگلیسی ها که می آیند در خانه ما را می زنند،

بیایید کمی شکر به آنها بدهیم، پسران، بیایید کمی شکر ولز به آنها بدهیم،

همیشه گفته اند ما خیلی کوچکیم، خیلی کند هستیم، خیلی ضعیفیم، خیلی پر از ترس،

اما ایما ای هید، شما فرزندان اسپید،

و آنها در اطراف ما می افتند،

ما هنوز اینجا هستیم.

از بازخورد شما متشکرم.

پیج، از او پرسید که آیا قبلاً شین را برای دیدار با او و بازیکنانش دعوت کرده است یا خیر، به شوخی پاسخ داد: “مطمئنا، او به اولین بازی می آید. [World Cup] با من بازی کن.»

پیج که قرارداد جدیدی امضا کرده است، روز چهارشنبه ترکیب خود را برای دیدار هفته آینده لیگ ملت ها مقابل بلژیک و لهستان اعلام خواهد کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

پانل خانه 6 ژانویه در پایان کار با تصمیمات کلیدی روبرو می شود

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، کمیته تحقیق در مورد آنچه که منجر …