شاه چارلز، ویلیام و هری پشت تابوت ملکه راه می روند | ملکه الیزابت دوم

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پادشاه به پسرانش شاهزاده ولز و دوک ساسکس ملحق خواهند شد که در پشت تابوت ملکه از کاخ باکینگهام به سمت جایی که ملکه در ایالت دراز خواهد کشید راه می روند.

چارلز، ویلیام و هری – همراه با فرزندان دیگر ملکه، دوک یورک، شاهزاده خانم رویال و ارل وسکس – تابوت را پیاده در سفر خود به تالار وست مینستر در بعدازظهر چهارشنبه دنبال خواهند کرد.

پسر آن، پیتر فیلیپس، و همسرش، نایب دریاسالار سر تیم لورنس، و همچنین دوک گلاستر و ارل اسنودون نیز در این صفوف خواهند رفت. ملکه همسر، شاهزاده خانم ولز، کنتس وسکس و دوشس ساسکس با ماشین سفر خواهند کرد.

این صفوف در ساعت 2:22 بعدازظهر کاخ را ترک می کند و انتظار می رود ساعت 3 بعد از ظهر به سالن وست مینستر برسد. مراسمی به مدت 20 دقیقه توسط اسقف اعظم کانتربری همراه با رئیس وست مینستر برگزار می شود.

ویلیام و هری در روز شنبه در جریان یک پیاده روی بزرگ با همسرانشان در یک جبهه متحد قرار گرفتند. برادران رابطه آشفته ای دارند که به خوبی مستند شده است، اما مرگ مادربزرگشان باعث شد که وقتی ادای احترام گل برای ملکه فقید را در قلعه ویندزور تماشا کردند، دوباره به هم پیوستند.

ویلیام، کیت، هری و مگان با یک وسیله نقلیه وارد شدند و حدود 40 دقیقه قبل از اینکه دوک کمبریج و کورنوال به همراه همسرش روی صندلی مسافر و برادر و خواهرش روی صندلی راننده آئودی نشستند، به استقبال خیرخواهان رفتند. شوهر شوهر در پشت

پادشاه عصر جمعه در سخنرانی تلویزیونی خود به کشور از علاقه خود به هری و مگان صحبت کرد و گفت: “همچنین می‌خواهم عشق خود را به هری و مگان ابراز کنم زیرا آنها به ساختن زندگی خود در خارج از کشور ادامه می‌دهند.”

سپس در ادای احترام هری به مادربزرگش که روز دوشنبه آزاد شد، دوک گفت که می‌خواهد پدرش را در آغاز سلطنتش به عنوان پادشاه گرامی بدارد. آخرین باری که چارلز و دو پسرش همگی با هم در ملاء عام دیده شدند، در مراسم شکرگزاری ملکه در کلیسای جامع سنت پل در جریان جشن پلاتینیوم در ماه ژوئن بود.

اما در آن مناسبت، هری و مگان با فاصله کمی از چارلز و ویلیام در سمت دیگر راهرو در ردیف دوم، پشت خانواده وسکس و دوک و دوشس گلاستر نشسته بودند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …