خلاصه لیگ قهرمانان اروپا: کلوب بروژ با پیروزی 4-0 در پورتو شوکه کننده شد | لیگ قهرمانان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کلوب بروژ یک پیروزی شوک 4-0 در اف سی پورتو برای دومین برد متوالی لیگ قهرمانان اروپا و صعود به صدر گروه B.

یک ضربه پنالتی زودهنگام توسط فران جوتگلا با دو گل سریع بعد از نیمه دوم توسط کمال سواح و آندریاس اسکوف اولسن همراه شد و سپس تلاش دیرهنگام آنتونیو نوسا، بازیکن تعویضی نوجوانان، باعث شد تا یک ناراحتی بزرگ رقم بخورد.

قهرمان بلژیک برنده های شایسته ای بود زیرا یک پیروزی غیرمنتظره را به موفقیت خانگی هفته گذشته خود اضافه کرد. بایر لورکوزن.

بروژ به شش امتیاز رسید در حالی که پورتو بدون امتیاز در قعر جدول قرار دارد.

بلژیکی‌ها که در فصل گذشته گروه خود را به پایان رساندند، پس از 15 دقیقه پیش افتادند که ژائو ماریو یوتگلا را شکست داد و خرید جدید اسپانیایی بروژ در ورزشگاه دراگو به گل تبدیل شد.

پورتو که در آخرین لحظه شکست خورد اتلتیکو مادرید هفته گذشته، ظاهری نامتعارف داشت و نتوانست پاسخی به ذهنشان خطور کند و تنها شانس واقعی آنها در نیمه اول به وینگر پپه افتاد که تلاشش توسط سیمون مینیوله خفه شد.

دو دقیقه بعد از نیمه دوم، یوتگلا سعی کرد در لبه محوطه جریمه پورتو از کنار پیچ و خم مدافعان دریبل بزند و در حالی که توپ از او دور شد، به طور اتفاقی برای سواه افتاد تا از فاصله نزدیک به گل برسد.

دفاع پورتو با تفکر سریع مهاجم غنای چرت زده بود و دوباره بی حرکت ماند و بروژ در دقیقه 52 3-0 پیش افتاد. بیورن مایجر یک پاس کوتاه از سمت چپ زد که اجازه داشت تا تمام مسیر را به سمت دیگر برود، جایی که یک اسکوف اولسن بدون علامت توانست زیر نظر دیوگو کاستا به خانه شلیک کند.

تلاش رافائل اونیدیکا در دقیقه 86 از حالت قائم خارج شد، اما بروژ موفق شد چهارمین بازی خود را به دست آورد زیرا نوسا در اولین بازی خود در لیگ قهرمانان اروپا از خط دفاع فرار کرد و با آرامشی که 17 سال او را تکذیب کرد، به پایان رسید.

اتلتیکو این بار در لورکوزن در گروه B بود. تیم اسپانیایی دو ضربه در وقت های تلف شده برای شکست پورتو در هفته گذشته انجام داده بود، اما رابرت آندریچ و موسی دیابی را در شش دقیقه پایانی در آلمان دیدند که گل 2 را به ثمر رساندند. -0 برد

با الهام از ادین ژکو بین المللی به پیروزی 2-0 در ویکتوریا پیلسن. در حالی که روملو لوکاکو به دلیل مشکل ران همچنان از میدان خارج بود، ژکو با یک بازکننده خوب پس از 20 دقیقه به میدان رفت و به دنزل دامفریز کمک کرد تا امتیازات را در دقیقه 70 جمع کند.

پس از اینکه پاول بوچا دستورات راهپیمایی خود را در ساعت اعلام کرد، پلژن پایین جدول قبلاً به 10 نفر کاهش یافته بود.

اینتراخت فرانکفورت پس از اینکه آنها مدعی پیروزی 1-0 در گروه D شدند، با سه امتیاز گروه D به اسپرز پیوست مارسی. جسپر لیندستروم دو دقیقه قبل از تعطیلات بازی را به ارمغان آورد و علیرغم حضور متئو گوندوزی و چنگیز آندر، میزبان دومین شکست متوالی را در این رقابت ها متحمل شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

آخرین جنگ روسیه و اوکراین: آنچه در روز 214 تهاجم می دانیم | اوکراین

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، بیش از 730 نفر در …