سرویس های بهداشتی و کمک های اولیه در مسیر صف پنج مایلی برای مشاهده تابوت ملکه | ملکه الیزابت دوم

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مقامات برنامه های رسمی را برای صفی به طول پنج مایل برای مردم برای ادای احترام به ملکه دراز کشیده، یک تمرین لجستیکی پیچیده شامل توالت، کمک های اولیه و نوشیدنی های شبانه روزی در مسیر تعیین کرده اند.

از آنجایی که انتظار می‌رود صدها هزار نفر ساعت‌ها در صف باشند تا فرصتی برای مشاهده تابوت ملکه در تالار وست‌مینستر داشته باشند، داوطلبانی از گروه‌هایی از جمله پیشاهنگی و ارتش رستگاری برای کمک به خدمت دعوت شده‌اند.

راهنمایی رسمی برای عموم مردمی که به لندن می آیند به کسانی که قصد شرکت در آن را دارند هشدار می دهد که انتظار صف های “بسیار طولانی” را داشته باشند، احتمالاً یک شبه، و به ویژه در صورت آوردن کودکان به این موضوع توجه کنند.

مچ بندهای رنگی و شماره‌دار برای افراد صادر می‌شود که نشان دهنده جایگاه آنها در صف است و به این معنی است که می‌توانند آن را برای استفاده از توالت یا آوردن غذا و نوشیدنی ترک کنند.

نقشه صف

دپارتمان دیجیتال، فرهنگ، رسانه و ورزش، که در ترتیبات پیشرو است، قصد دارد به‌روزرسانی‌های زنده در مورد طول صف و مکان شروع آن در هر زمان ارائه کند. اگر تعداد منتظران برای اطمینان از رسیدن افراد در صف به موقع به وست مینستر بسیار زیاد باشد، بسته خواهد شد.

این روند که به طور رسمی به عنوان دراز کشیدن در ایالت شناخته می شود، در ساعت 5 بعدازظهر روز چهارشنبه پس از اینکه تابوت ملکه در صفوفی از کاخ باکینگهام به تالار وست مینستر، سازه قرن یازدهمی در مرکز املاک پارلمانی برده می شود، آغاز می شود.

از آن زمان، کسانی که در صف قرار گرفته اند می توانند ۲۴ ساعت شبانه روز تا ساعت ۶:۳۰ صبح دوشنبه آینده، روز تشییع ملکه، از تابوت عبور کنند.

صف در نقطه اوج خود، در پارک ساوتوارک در برموندزی، در سمت جنوبی تیمز، در شرق پارلمان آغاز خواهد شد. این پل از پل تاور و پل لندن و مجموعه ای از گذرگاه های دیگر و از روی پل لامبث عبور خواهد کرد. هنگامی که در سمت شمال تیمز قرار گرفتند، مردم برای مدت کوتاهی دوباره به شرق و به پارلمان هدایت خواهند شد.

در حالی که صف اصلی دسترسی بدون پله خواهد داشت، مقامات در یک مسیر جداگانه برای افرادی که نمی توانند برای مدت طولانی در صف حرکت تدریجی منتظر بمانند، قرار می گیرند. این مسیر قابل دسترسی از تیت بریتانیا، درست در غرب پارلمان آغاز می‌شود، و محل‌های ورود زمان‌بندی‌شده در اختیارشان قرار می‌گیرد، که در آن نقطه می‌توانند به صف خود بپیوندند.

کامران مالیک، مدیر اجرایی حقوق معلولان بریتانیا، گفت که علیرغم صف جداگانه، این ماده نشان دهنده “فقدان خیره کننده آگاهی در مورد نیازهای افراد معلول” است و می تواند قانون برابری را نقض کند.

وی خاطرنشان کرد: دستورالعمل رسمی هشدار داده است که برخی از افراد با شرایط پزشکی ممکن است مدت زیادی منتظر بمانند.

سخنگوی رسمی Liz Truss گفت که هر تصمیمی در مورد بسته شدن احتمالی صف بستگی به اعداد دارد.

او گفت: «ما می‌خواهیم تا آنجا که ممکن است مردم بتوانند به حالت درازکش بیایند. این یک دوره عزاداری قابل توجه برای مردم بریتانیا است. کاری که ما انجام می‌دهیم این است که با تعداد قابل توجهی از مردم روبرو شویم.

بنابراین، صف‌های طولانی در طول شب در روزهای متوالی ادامه خواهند داشت. ما برنامه های دقیقی برای کاهش آن داریم.»

دستورالعملی که قبلا منتشر شده بود به مردم هشدار داده بود که باید در داخل مجلس سکوت کنند و محترمانه لباس بپوشند و فقط کیف های کوچک مجاز است.

مقامات با توجه به سختی احتمالی انتظار در چنین صف طولانی، به مردم هشدار داده اند که آماده باشند. همراه با توالت‌های قابل حمل در مسیر، مکان‌های مجاور از جمله مرکز ساوت‌بانک، تئاترهای نشنال و گلوب، غذا، نوشیدنی و توالت را به صورت شبانه‌روزی ارائه می‌کنند.

علاوه بر پلیس و مهمانداران، بیش از 1000 داوطلب به مردم کمک خواهند کرد، از جمله 120 پیشاهنگ و اعضای آمبولانس سنت جان، که دومی هشت ایستگاه کمک های اولیه را افتتاح کرد.

پیش بینی آب و هوا برای دوره صف در حال حاضر در اکثر موارد خشک است، اما با کاهش دمای شبانه به 7 درجه سانتیگراد، به ویژه سردتر از آن چیزی که پایتخت تاکنون تجربه کرده است در پاییز امسال.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

جایزه صلح نوبل به فعالان حقوق بشر در بلاروس، روسیه و اوکراین اهدا شد | جایزه صلح نوبل

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، آلس بیالیتسکی، فعال حقوق بشر …